Granica przegrywa kolejny sparing

2015-07-23 10:39:22(ost. akt: 2015-07-23 10:48:16)
Paweł Aleksandrowicz cieszy się ze zdobytej bramki.

Autor zdjęcia: Archiwum

Nie po myśli trenera i piłkarzy idą mecze sparingowe Granicy Kętrzyn. W środę 22 lipca zespół z ul. Bydgoskiej przegrał u siebie z Tęczą Biskupiec.
Przygotowania do sezonu 2015/2016 w pełni, tymczasem Granica przegrała kolejny sparing. Z Tęczą Biskupiec piłkarze z Kętrzyna przegrywali po pierwszych 45. minutach aż 0:4. Na szczęście rozmiary porażki zniwelował trochę Paweł Aleksandrowicz, który po przerwie zdobył dwie bramki. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:4.

Kolejne mecze Granica rozegra 25 lipca z MKS Korsze (Stadion przy ul. Bydgoskiej, godz. 10:30) i 1 sierpnia z Romintą Gołdap.