VII Memoriał Marty Komor
2014-11-21 13:29:52(ost. akt: 2014-11-21 13:36:57)
Wystartowało 102 zawodniczek i zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych. Najmłodszą zawodniczką była Zuzanna Wróbel wiek 5 lat. Zawody odbyły się 15.11.2014.
- Kategoria dziewcząt Skrzat
1 Prostko Elżbieta- Ełk
2 Skakuj Joanna- Kętrzyn
3 Skarżyńska Maria-Pisanica
1 Prostko Elżbieta- Ełk
2 Skakuj Joanna- Kętrzyn
3 Skarżyńska Maria-Pisanica
- Kategoria chłopców Skrzat
1 Gromek Artur- Lidzbark Warmiński
2 Olenkowicz Artur- Kętrzyn
3 Moroz Bartosz- Kętrzyn
1 Gromek Artur- Lidzbark Warmiński
2 Olenkowicz Artur- Kętrzyn
3 Moroz Bartosz- Kętrzyn
- Kategoria dziewcząt Żak
1 Pawłowska Zuzanna- Mrągowo
2 Ceglińska Wiktoria- Mrągowo
3 Kosior Helena- Kętrzyn
1 Pawłowska Zuzanna- Mrągowo
2 Ceglińska Wiktoria- Mrągowo
3 Kosior Helena- Kętrzyn
- Kategoria chłopcy Żak
1 Markowski Dominik - Pisanica
2 Malinowski Kacper – Pisanica
3 Pupel Szymon- Kętrzyn
1 Markowski Dominik - Pisanica
2 Malinowski Kacper – Pisanica
3 Pupel Szymon- Kętrzyn
- Kategoria dziewcząt Młodzik
1 Archacka Julia – Lidzbark Warmiński
2 Pawlowska Zuzanna- Mrągowo
3 Żukowska Aniela - Kętrzyn
1 Archacka Julia – Lidzbark Warmiński
2 Pawlowska Zuzanna- Mrągowo
3 Żukowska Aniela - Kętrzyn
- Kategoria chłopców Młodzik
1 Markowski Dominik - Pisanica
2 Kucharski Arkadiusz- Pisanica
3 Malinowski Kacper- Pisanica
1 Markowski Dominik - Pisanica
2 Kucharski Arkadiusz- Pisanica
3 Malinowski Kacper- Pisanica
- Kategoria dziewcząt Kadet
1 Mańkiewicz Maja- Lidzbark Warmiński
2 Górecka Dominika- Lidzbark Warmiński
3 Łuszczyńska Joanna- Olecko
- Kategoria chłopcy Kadet
1 Kurgan Jakub-Pisanica
2 Kucharski Arkadiusz -Pisanica
3 Salach Łukasz - Olsztyn
1 Kurgan Jakub-Pisanica
2 Kucharski Arkadiusz -Pisanica
3 Salach Łukasz - Olsztyn
- Kategoria dziewcząt Junor
1 Mańkiewicz Maja- Lidzbark Warmiński
2 Górecka Dominika- Lidzbark Warmiński
3 Żukowska Paulina – Pisanica
1 Mańkiewicz Maja- Lidzbark Warmiński
2 Górecka Dominika- Lidzbark Warmiński
3 Żukowska Paulina – Pisanica
- Kategoria chłopcy Junior
1 Kurgan Jakub-Pisanica
2 Cudnowski Bartosz-Pisanica
3 Salach Łukasz - Olsztyn
1 Kurgan Jakub-Pisanica
2 Cudnowski Bartosz-Pisanica
3 Salach Łukasz - Olsztyn
Kategoria +40
1 Krzysztof pawlowski – Mrągowo
2 Gumiński Grzegorz – Olsztyn
3 Bartyca Dariusz – Olsztyn
1 Krzysztof pawlowski – Mrągowo
2 Gumiński Grzegorz – Olsztyn
3 Bartyca Dariusz – Olsztyn
- Kategoria OPEN
1 Jarosław Wikira – Kętrzyn
2 Mańkiewicz Maja- Lidzbark Warmiński
3 Jurczyk Mariusz-Mrągowo
1 Jarosław Wikira – Kętrzyn
2 Mańkiewicz Maja- Lidzbark Warmiński
3 Jurczyk Mariusz-Mrągowo
Szczególne podziękowania za pomoc w zorganizowaniu VII Memoriału Marty Komor składamy rodzicom dzieci UKS Olimp Kętrzyn , Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacja w Kętrzynie, radzie pedagogicznej Gimnazjum nr2 im. Jana Pawła II oraz firmom : Philips oddział w Kętrzynie, MODEST, MTI-Furninowa Polaka Sp. z o.o. , PLUS odział w Kętrzynie , Kwiaciarni – Tomasza Kosiora.
przekazał: Krzysztof Targoński
Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych
Zaloguj się lub wejdź przez
as #1566799 | 37.31.*.* 21 lis 2014 18:37
Jaka dyscyplina???????
Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)
aa #1569134 | 89.229.*.* 22 lis 2014 18:34
Fajny news sprzed tygodnia :)))
odpowiedz na ten komentarz