Wtorek, 31 marca 2020. Imieniny Balbiny, Kamila, Kornelii

Podziel się:

Podziel się:

Sukces karolewskiego ucznia w Olimpiadzie Młodych Producentów Rolnych

Najlepszy młody przedsiębiorca z naszej szkoły!

Olimpiada Młodych Producentów Rolnych od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród młodych ludzi związanych z problematyką rolniczą; młodych producentów rolnych oraz uczniów posiadających lub współgospodarujących w gospodarstwie rolnym. Limit wiekowy uczestników zawiera się w przedziale 17 - 40 lat.
5 marca 2020 roku w Olsztynie odbył się wojewódzki etap tej olimpiady. W rywalizacji wzięło udział prawie 40 zawodników – uczniów szkół rolniczych z Dobrocina, Giżycka i Karolewa oraz rolników indywidualnych. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie reprezentowało trzech uczniów, a jeden z nich – Łukasz Dzieńkowski, z klasy IV Technikum Rolniczego, zajął trzecie miejsce i zakwalifikował się do finału centralnego. Ten sukces jest świadectwem ogromnej wiedzy i umiejętności zawodowych Łukasza. Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale.
Tekst: Janina Fąderska, Sławomir Jarosik
Zdjęcia: archiwum szkoły
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Janina Fąderska oraz opublikowany na portalu Kętrzyn: Sukces karolewskiego ucznia w Olimpiadzie Młodych Producentów Rolnych
Oceń artykuł:

(0)