Wtorek, 28 stycznia 2020. Imieniny Agnieszki, Kariny, Lesława

Podziel się:

Podziel się:

Architekci i żywieniowcy z Karolewa na Jesiennych Targach Żywności w Olsztynie

Mamy zdolnych uczniów w naszej szkole i będziemy się nimi chwalić!

W ofercie kształcenia ZSCKR w Karolewie są kierunki, dzięki którym uczniowie zdobywają wiedzę i cenne umiejętności w nowocześnie wyposażonych pracowniach zawodowych. W celu doskonalenia swoich kompetencji zdolni uczniowie często biorą udział w różnych wystawach, targach i imprezach.
Uczniowie technikum żywienia i usług gastronomicznych mieli okazję popisać się jesiennymi zupami, smalcem wegańskim czy swojskim chlebem, a architekci krajobrazu umiejętnościami florystycznymi prezentując oryginalne, jesienne kompozycje… To wszystko można było smakować i podziwiać na Jesiennych Targach Rolniczych w Olsztynie. Ta cykliczna impreza organizowana przez Warmińsko - Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Olsztynie cieszy się ogromnym zainteresowaniem wielu wystawców prezentujących swoje oferty. Nie mogło zabraknąć tam reprezentantów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie, na czele z dyrektorem Zespołu panem Janem Mickiewiczem, wicedyrektorem panem Zbigniewem Bodnarem oraz uczniami i nauczycielami.
Nasze szkolne stoisko wyróżniało się szczególną estetyką i smakiem, za co dziękujemy paniom; Natalii Bielińskiej, Magdalenie Witkowskiej – Hrycek, Annie Skrzypie i Halinie Szeląg.

Tekst: Janina Fąderska
Zdjęcia: Natalia Bielińska
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Janina Fąderska oraz opublikowany na portalu Kętrzyn: Architekci i żywieniowcy z Karolewa na Jesiennych Targach Żywności w Olsztynie
Oceń artykuł:

(0)