środa, 21 października 2020. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Podziel się:

Podziel się:

Dzień Dziecka w Amfiteatrze !

Rodzinny Piknik z okazji Dnia Dziecka!

1 czerwca to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku, a dla dorosłych wyzwanie i prześciganie się w pomysłach, jak zorganizować najmłodszym ten wyjątkowy dzień . Gdzie pójść na Dzień Dziecka w Kętrzynie? Oczywiście do kętrzyńskiego Amfiteatru gdzie na „Słoneczny Piknik Rodzinny”, gorąco zaprasza Burmistrz Miasta Kętrzyn oraz Kętrzyńskie Centrum Kultury. Od godz. 11.00 do godz. 18.00 w kętrzyńskim amfiteatrze czekać będzie na dzieci i ich rodziców wiele atrakcji, gier, zabaw i konkursów, cieszące się ogromną popularne karaoke, oraz występy artystyczne grup tanecznych, muzycznych
i teatralnych działających przy Kętrzyńskim Centrum Kultury oraz pokazy grup baletowych Akademii Artystycznej Arabeska .Gwarantujemy również wspaniałą, rodzinną zabawę dla wszystkich uczestników w namiotach tematycznych prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów, w których każdy z pewnością znajdzie coś interesującego dla siebie.
„KUCHNIA PEŁNA SŁODKICH NIESPODZIANEK”
„KRAINA PRACY TWÓRCZEJ”
„GARAŻ KOMPUTEROWEGO GRACZA”
„RODZINNE KARAOKE”
„BUDOWLANE WYSPY” – BEZPIECZNA KLOCKOLANDIA
„OGRÓD ZWARIOWANYCH TRAMPOLIN I ZJEŻDŻALNI”
„TOR SAMOCHODOWY ROAD CAR – ZDALNIE STEROWANE” i wiele, wiele innych atrakcji. Dzień Dziecka musi być atrakcyjny i kolorowy. I taki będzie w tym roku w kętrzyńskim Amfiteatrze , już dziś gorąco Państwa zapraszamy i gwarantujemy, że dobrej zabawy i niespodzianek dla najmłodszych w dniu ich święta nie zabraknie.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Beata Szuksztul oraz opublikowany na portalu Kętrzyn: Dzień Dziecka w Amfiteatrze !
Oceń artykuł:

(0)