Piątek, 27 listopada 2020. Imieniny Franciszka, Kseni, Maksymiliana

Podziel się:

Podziel się:

Sylwester 2017/2018

Wspólnie powitajmy Nowy Rok 2018 w Kętrzynie!!!

Dnia 31 grudnia 2017 od godziny 22.00,wśród bliskich ludzi, tanecznym krokiem witać się będziemy z Nowym 2018 Rokiem!!! Już dziś gorąco zapraszamy w imieniu Burmistrza Miasta Kętrzyn na plenerową zabawę sylwestrową w scenerii Jeziorka Miejskiego w Kętrzynie. Na parkingu przy lodowisku, pojawi się scena , na której zagra dla Państwa zespół coverowy Agencji Artystycznej Moc.Art z W-wy, który na co dzień gra w przeróżnych projektach koncertowych , a specjalnie dla kętrzyńskiej publiczności wystąpi z programem „Sylwestrowa Noc Przebojów”. Zespół zabierze publiczność na karuzelę przebojów głównie tanecznych, wśród których usłyszymy takie hity jak "Będzie zabawa", "Czerwone Korale", "One way ticket", "Szklana pogoda" i wiele, wiele innych najbardziej znanych utworów polskich i zagranicznych.

Prosimy zabrać ze sobą dobry humor ,wygodne buty i ciepłe okrycia. Reszta będzie na Was już czekała. Serdecznie zapraszamy!

W programie imprezy:
-taneczne hity w muzycznym programie
„Sylwestrowa Noc Przebojów”;
-ciepły poczęstunek;
-życzenia noworoczne;
-pokaz sztucznych ogni.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Beata Szuksztul oraz opublikowany na portalu Kętrzyn: Sylwester 2017/2018
Oceń artykuł:

(0)