środa, 23 października 2019. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Podziel się:

Podziel się:

JESIENNY KONCERT

W duecie i solo- Krystyna Łożyńska i Włodzimierz Chmal

Za naszym oknem pada deszcz
Na piecu skrzypce stroi świerszcz
Dziewczyny płaczą, bo skończyło się już lato
I tylko słychać gdzieś…….” Magda Umer

Muzyka i dobre towarzystwo to doskonałe i sprawdzone lekarstwo na deszczowe, jesienne wieczory. Kętrzyńskie Centrum Kultury zaprasza więc Państwa na pełen nostalgii i zadumy „Jesienny koncert w duecie i solo” w wykonaniu Krystyny Łożyńskiej i Włodzimierza Chmala.
Termin: 23.11.2017 r.
Godz.19.00
Miejsce: Kino „Gwiazda”
WSTĘP WOLNY!
Krystyna Łożyńska od najmłodszych lat kocha muzykę, taniec i poezję. Można powiedzieć, że są to trzy dziedziny jej zainteresowań, które wzajemnie się uzupełniają, przenikają, stanowią inspirację i wyznaczają kierunek jej rozwoju muzycznego i duchowego. Muzyka płynie dobrem dla innych – takie też przesłanie ma repertuar Krystyny, który wybiera bardzo uważnie i zgodnie ze swoimi wartościami. Swój warsztat wokalny doskonali w Studio Wokalnym Miejskiego Ośrodka Kultury w Reszlu pod kierunkiem animator kultury p. Beaty Kilanowskiej.
Szczęśliwie zbiegły się drogi muzyczne Krystyny i Włodka, których połączyły podobne gusty muzyczne i tzw. „porozumienie dusz”, co zaowocowało kilkoma wspaniałymi duetami.
Włodzimierz Chmal, adept studia wokalnego "SUKCES" w Mrągowie, uczestnik popularnych , muzycznych programów telewizyjnych :"Droga do gwiazd" w TVN i "Szansa na sukces" w TVP1. Pasję śpiewania rozwija podobnie jak Krystyna, pod czujnym okiem Beaty Kilanowskiej w Studio Wokalnym Miejskiego Domu Kultury w Reszlu.
Muzyka jest w Nich, Oni w Muzyce , a My wraz z Nimi uciekniemy choć na chwilę od ponurej, listopadowej pogody zatapiając się w „Jesiennym koncercie w duecie i solo”.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Beata Szuksztul oraz opublikowany na portalu Kętrzyn: JESIENNY KONCERT
Oceń artykuł:

(0)