Czwartek, 13 grudnia 2018. Imieniny Dalidy, Juliusza, Łucji

Podziel się:

Podziel się:

Agnieszka Chylińska wystąpi w Kętrzynie!!

Drapieżny głos, wulkan energii i niezwykła charyzma-Agnieszka Chylińska!

Agnieszka Chylińska, po wydaniu długo oczekiwanej płyty „Forever Child”, od października 2016 r. gra koncerty entuzjastycznie przyjmowane przez fanów w ramach letniej części „Forever Child Tour” 2017 , na trasie której znajduje się również Kętrzyn!
To z pewnością będzie jedne z najmocniejszych muzycznych wydarzeń tego roku
w Kętrzynie. Drapieżny głos, wulkan energii i niezwykła charyzma, czyli Agnieszka Chylińska wystąpi 3 czerwca o godz. 20.00 w kętrzyński amfiteatrze przy ul. Kajki 2.Wstęp wolny!!
Zaskakujący muzyczny powrót Agnieszki Chylińskiej z płytą „Forever Child” i trasą koncertową „Forever Child Tour” to najważniejsze wydarzenie muzyczne tego sezonu. Bez zapowiedzi, bez singli przed premierą krążka. Z dnia na dzień, zaskakując wszystkich słuchaczy, Agnieszka Chylińska wydała album „Forever Child”, opublikowała pierwszy teledysk i zapowiedziała trasę koncertową. Płyta natychmiast stała się bestsellerem (1 miejsce Oficjalnej Listy Sprzedaży), teledysk „Królowa łez” ma już ponad 44 miliony odsłon w serwisie YouTube.
„Forever Child” Agnieszki Chylińskiej jest zaskakującą i nieoczywistą wypowiedzią artystki, której twórczość najlepiej określa ukute przez nią hasło: „nigdy taka sama”. Tym razem Agnieszka Chylińska łączy rockową siłę swojego charakterystycznego głosu z nowoczesnym brzmieniem. Nawiązując do stylistyki z początków kariery i wplatając wyraziste elementy ulubionych nurtów muzycznych, artystka zaprasza fanów w niezwykłą podróż. Dopełnieniem są osobiste, niezwykle emocjonalne teksty, które długo pozostaną w pamięci słuchaczy. Na koncercie w Kętrzynie charyzmatyczna wokalistka kolejny raz zaskoczy słuchaczy i przypomni, czym jest prawdziwy, energetyczny rock. Przed koncertem Agnieszki Chylińskiej na kętrzyńskiej scenie zaprezentuje się również kętrzyński zespół NESARA działający przy Kętrzyńskim Centrum Kultury.
Serdecznie zapraszamy!!!!
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Beata Szuksztul oraz opublikowany na portalu Kętrzyn: Charyzmatyczna wokalistka na scenie kętrzyńskiego amfiteatru
Oceń artykuł:

(0)