Niedziela, 21 października 2018. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Podziel się:

Podziel się:

Ballady Lonarda Cohena

Koncert Kuby Michalskiego z cyklu "Muzyczne Wspomnienia" .

Kętrzyńskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza , 28 maja br. o godz. 18.00 do kętrzyńskiego amfiteatru , na muzyczne wydarzenie, jakim niewątpliwie będzie koncert Kuby Michalskiego. W wykonaniu artysty usłyszymy utwory znakomitego kanadyjskiego poety i piosenkarza – Leonarda Cohena. To będzie dobra okazja do przypomnienia sobie sztandarowych ballad z jego repertuaru, takich jak: „Alleluja”, „Zuzanna”, „Słynny niebieski prochowiec” i „Tańcz mnie po miłości kres”.
Kuba Michalski jest autorem, kompozytorem, wokalistą i gitarzystą. Z żoną Anetą założył zespół „Cotton Cat”. Nagrał z nim pięć płyt. Jego piosenki uzyskiwały wyróżnienia na festiwalu OPPA, a w duecie z Justyną Bacz wygrał Festiwal Pieśni Leonarda Cohena w Krakowie. W roku 2011 wydał płytę „Podróż”, na której zamieścił własne kompozycje do wierszy m.in. Leśmiana, Asnyka, Mickiewicza i Baudelaire’a. W 2012 ukazał się album z piosenkami Kaczmarskiego, zaś w roku ubiegłym płyta z utworami Cohena.

Bezpłatny wstęp
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Beata Szuksztul oraz opublikowany na portalu Kętrzyn: "Alleluja" i inne ballady Leonarda Cohena
Oceń artykuł:

(0)