Niedziela, 22 lipca 2018. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Podziel się:

Podziel się:

Koncert "Wiara,Nadzieja,Miłość" w wykonaniu Anatola Borowika

Muzyczne zakończenie X.Repliki Festiwalu Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Polską"

Na zakończenie 10. edycji Festiwalu Filmów Rosyjskich „Sputnik nad Polską”, który jest jednym z największy w Europie przeglądów kina rosyjskiego, przygotowaliśmy dla Państwa muzyczną niespodziankę.
Ostatni wieczór z najlepszą rosyjską kinematografią uświetni koncert zatytułowany
"Wiara, Nadzieja, Miłość" w wykonaniu znakomitego polskiego barda Anatola Borowika, laureata Festiwalu Pieśni Bułata Okudżawy w Moskwie. Anatol Borowik to wszechstronnie utalentowany muzyk, poeta filolog polski, kulturoznawca. Od wielu lat wraz z grupą sesyjnych muzyków propaguje i przypomina twórczość Mistrza, grając wiele koncertów na terenie całego kraju.Jest również pomysłodawcą i Dyrektorem Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Poetyckiej im. Bułat Okudżawy "Wiara, Nadzieja , Miłość" .Wraz z białoruskim muzykiem Eugeniuszem Szemietem wydał album z 21 balladami rosyjskiego barda .
Serdecznie zapraszamy na koncert Anatola Borowika „Wiara, Nadzieja, Miłość”, który odbędzie się 16 marca o godz.18.00 w sali kinowo -widowiskowej Kętrzyńskiego Centrum Kultury. Bezpłatne wejściówki czekać będą na Państwa w kasie kina „Gwiazda” w dniu koncertu.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Beata Szuksztul oraz opublikowany na portalu Kętrzyn: Anatol Borowik na zakończenie przeglądu kina rosyjskiego
Oceń artykuł:

(0)