Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Podziel się:

Podziel się:

Come back Projektu Legendy. Po dwóch latach muzycy znów razem

Projekt Legendy to czwórka kętrzyńskich muzyków związanych z lokalną scena od... zawsze. Dwóch z nich tworzyło legendarną Synkopę, pozostała dwójka jest dobrze znana z Dr Watta (a wcześniej z grupy ONK). Po dwóch latach od występu w klubie Winners kwartet powraca w to samo miejsce.

Projekt Legendy to nazwa kwartetu, który objawił się na muzycznej scenie Kętrzyna po raz pierwszy w roku 2017. Tworzą go doświadczeni muzycy związani z zespołami Synkopa i Dr Watt.

Skład: Paweł Bielecki - śpiew i Paweł Korol - gitara (obaj Dr Watt) oraz Waldemar Rudziński - gitara i Roman Szymanowski - bas (obaj Synkopa)

DR WATT
Powrót Dr Watta w 2013 roku był dużym wydarzeniem na lokalnej scenie muzycznej. Tym bardziej, że grupa wróciła po blisko dwóch dekadach milczenia. Obecnie (chwilowo) w zawieszeniu. Na każdy jej koncert przychodzą fani, którzy pamiętają zespół jeszcze z lat dziewięćdziesiątych. Na szczęście to grono uzupełniają też młodsze pokolenia.

SYNKOPA
Synkopa od lat osiemdziesiątych praktycznie nie istnieje. Muzycy, którzy zaczynali na początku lat siedemdziesiątych, zajęli się swoimi własnymi sprawami, lecz pamięć o nich przetrwała. W czasach swojej świetności jeden z pierwszych zespołów hard rockowych w Polsce zjeździł kraj wzdłuż i wszerz. Niestety w tamtych czasach tylko nieliczni mieli dostęp do studia nagrań, dlatego też żaden z utworów Synkopy nie doczekał się profesjonalnej rejestracji.

Projekt Legendy - Come Back
14.06.2019 || Kętrzyn - Winners Sprot Bar
Początek godz. 20.Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: KT oraz opublikowany na portalu Kętrzyn: Come back Projektu Legendy. Po dwóch latach muzycy znów razem
Oceń artykuł:

(0)