Poniedziałek, 18 czerwca 2018. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Podziel się:

Podziel się:

Smoleńsk 2010: Pamiętamy

Zapraszam wszytskich mieszkańców Kętrzyna i powiatu kętrzyńskiego na "Apel Pamięci "Ofiarom katastrofy pod Smoleńskiem", który odbędzie się w czwartek 10.04.2014 roku o godzinie 08.41 na lotnisku Wilamowo, przed obeliskiem poświęconym ofiarom katastrofy smoleńskiej.

Ludzie wąskich horyzontów nie potrafią docenić ŚP. prezydenta Lecha Kaczyńskiego. W kontekście rosyjskiej agresji na Ukraine już jednak doceniła go historia. Prezydent jak mało kto rozumiał putinowskie zagrożenie. Wiedział, że współpraca Polski, Ukrainy i Gruzji może zatrzymać rosyjska agresję i zapewnić Polsce bezpieczeństwo.

Prezydent Lech kaczyński był wielkim Mężęm Stanu, który potrafił przekuć na współczesne idee myśli Marszałka Piłsudskiego. Wiedział, że bez wolnej Ukrainy nie może być wolnej Polski.

I dlatego musiał zginąć.

Zapraszam wszystkich mieszkańców Kętrzyna i powiatu kętrzyńskiego na "Apel Pamięci "Ofiarom katastrofy pod Smoleńskiem", który odbędzie się w czwartek 10.04.2014 roku o godzinie 08.41 na lotnisku Wilamowo, przed obeliskiem poświęconym ofiarom katastrofy smoleńskiej.

W uroczystościach wezmą udział między innymi orkiestra wojskowa, strażacy i młodzież.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Ryszard Węgrowski oraz opublikowany na portalu Kętrzyn: Smoleńsk 2010: Pamiętamy
Oceń artykuł:

(0)