Niedziela, 21 października 2018. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Podziel się:

Podziel się:

Narodowe Święto Niepodległości

Narodowe Święto Niepodległości w Zespole Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej w Kętrzynie.

10 listopada 2016r. w Zespole Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej w Kętrzynie odbył się uroczysty apel z okazji przypadającej w dniu 11 listopada 98 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Zaprezentowano montaż słowno – muzyczny przygotowany przez uczniów klas:
2 mundurowej i 2ad Technikum Elektrycznego i Technikum Analitycznego. Uczniowie przedstawili przełomowe wydarzenia w historii naszego państwa i narodu, które doprowadziły do odzyskania niepodległości. Podczas przestawienia nie zabrakło znanych pieśni patriotycznych takich jak „Legiony”, „O mój rozmarynie” czy „Piechota”. Wzbogaceniem przedstawienia były materiały archiwalne w postaci zdjęć z minionego okresu. Zaprezentowany przez uczniów montaż słowno – muzyczny wzbudził duże emocje wzruszenia i zadumy wśród widowni. Za przygotowanie artystyczne i merytoryczne apelu odpowiadali: p. Anna Szczechowicz-Brasel i p. Adam Cybowicz.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Mariola Komosińska oraz opublikowany na portalu Kętrzyn: Uroczysty apel w Zespole Szkół z okazji Święta Niepodległości
Oceń artykuł:

(0)