Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Podziel się:

Podziel się:

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej w ZS im.Marii Curie Skłodowskiej!

13 października 2016 roku w Zespole Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej w Kętrzynie odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W ten właśnie sposób uczniowie szkoły wyrazili wdzięczność za „przekazywaną wiedzę, za trud włożony w kształtowanie serc i umysłów”.
Akademia rozpoczęła się od wspólnego odśpiewania przez społeczność szkolną hymnu Polski. Następnie głos zabrała pani dyrektor Irena Hadziewicz, która podziękowała nauczycielom i pracownikom obsługi i administracji za dotychczasowe zaangażowanie w życie szkoły oraz życzyła wielu sił i wytrwałości.
Kolejnym punktem programu był krótki montaż słowno – muzyczny, który zawierał poetyckie życzenia i piosenki. Oprawę muzyczną stanowiły utwory polskich wykonawców: „Uśmiechnij się”Anny German, „Niepokonani” Perfectu i „Biegnij przed siebie”Anny Wyszkoni.
Uroczystość została przygotowana pod kierunkiem pani Urszuli Baranieckiej, pani Anny Wachnik oraz pana Piotra Sopyły. O wystrój sali zadbali uczniowie klasy III technikum ekonomiczno-analitycznego pod kierunkiem pani Agnieszki Deszczyńskiej.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Mariola Komosińska
Oceń artykuł:

(0)