Wtorek, 20 października 2020. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Podziel się:

Podziel się:

Jak wróżyć, to tylko w SP w Kruszewcu…

Andrzejki

29 listopada w klasach 0-III SP w Kruszewcu odbyła się zabawa andrzejkowa, na której „rządzili” wróżki i czarodzieje. A było ich bardzo dużo w związku z tym, iż dawniej istotną częścią tego wyjątkowego i magicznego wieczoru były wróżby. Zgodnie z tradycją Święty Andrzej uchylał rąbka tajemnicy wszystkim pragnącym poznać swoją przyszłość. Tak było i u nas… Smerfy, Biedronki, Krasnale i Misie zabawiały panie „animatorki”, za które tego dnia wcieliły się panie z pomocy przedszkolnej. Maluchom został też zorganizowany poczęstunek. Można było również zakupić ciasteczko z wróżbą. Cieszyły się one dużym zainteresowaniem i szybko zostały rozprzedane. Dziękujemy rodzicom za ich upieczenie. Przepowiednie zostały traktowane z przymrużeniem oka, a wróżby miały charakter zabawowy. Zapalone światełka- świeczki sprawiły, że atmosfera była pełna magii.
Wszyscy razem świetnie się bawili przy rytmach różnorodnej muzyki. Organizacją dnia w klasach I-III zajął się Mały Samorząd pod przywództwem p. Doroty Jabłońskiej. Dziękujemy za ten dzień pełen magii i zagadek.
Elwira Żukowska
Foto: Beata Jaświn
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: elwira311@wp.pl oraz opublikowany na portalu Kętrzyn: Jak wróżyć, to tylko w SP w Kruszewcu
Oceń artykuł:

(0)