Poniedziałek, 21 września 2020. Imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Podziel się:

Podziel się:

SP Kruszewiec: Tym, co pocałują i pieszczot nie żałują…

Kocham babcię i dziadka!!!

21.01.2016 roku wzorem lat ubiegłych w Szkole Podstawowej w Kruszewcu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na początku babcie i dziadkowie zostali zaproszeni do przystrojonej sali gimnastycznej, gdzie uczniowie klas 0-III przygotowali część artystyczną. W tym roku Babcie i Dziadkowie mieli okazję zobaczyć montaż słowno – muzyczny. Były to wiersze, piosenki, inscenizacje, scenki oraz tańce. Wnuczęta najpiękniej jak potrafiły dziękowały przybyłym licznie gościom za miłość, troskę, a także za to, iż ich „rodziców, tak dobrze wychowali”. Na koniec wszyscy zgromadzeni na stojąco odśpiewali tradycyjne „Sto lat”. Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek do klas swoich wnuków. Na koniec tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły swoim „ukochanym” własnoręcznie przygotowane upominki i laurki. Niejednej babci i dziadkowi łezka kręciła się w oku. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.
Gorące słowa podziękowania należą się rodzicom, którzy nie tylko dowieźli honorowych gości na uroczystość, ale okazali dużą pomoc w przygotowaniu poczęstunku swoim rodzicom, a zarazem dziadkom ich dzieci. Za organizację uroczystości był odpowiedzialny zespół wychowawców klas 0 – III. Dziękujemy!!!
Elwira Żukowska
Foto: Beata Jaświn
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: elwira311@wp.pl oraz opublikowany na portalu Kętrzyn: Tym, co pocałują i pieszczot nie żałują…
Oceń artykuł:

(0)