Kije i bile poszły w ruch dla WOŚP

2023-01-29 07:00:00(ost. akt: 2023-01-29 07:59:57)

Autor zdjęcia: Wojciech Caruk

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Kętrzynie gra już od kilku dni. 22 stycznia w Bałtyckim Centrum Bilardowym odbył się Charytatywny Turniej Bilardowy. Tu sportowa rywalizacja była na dalszym planie. Liczyło się wsparcie dla WOŚP.
W niedzielny poranek w BCB zameldowali się zawodnicy z Olsztyna, Giżycka i Kętrzyna. - Tego dnia przede wszystkim liczyło się wsparcie Orkiestry, jednak każdy z uczestników chciał zająć jak najlepsze miejsce. Dzięki temu nieraz mogliśmy zobaczyć zacięte pojedynki kończące się wynikami 5:4 oraz zagrania z najwyższej półki - relacjonuje Krystian Kosik w kętrzyńskiego MOSiR-u.

Pierwsze miejsce w charytatywnym starciu na kije i bile zajął Wiesław Kołodziejski z Olsztyna, który w finale pokonał kętrzynianina Rafała Kwiatkowskiego. Na trzecim stopniu podium uplasowali się ex aequo dwaj giżycczanie - Zbigniew Bolesławicz i Krzysztof Skrzypczyk. - Najlepsza czwórka otrzymała pamiątkowe puchary. Dodatkową nagrodę ufundowaną przez firmę Markol Grawer otrzymała Weronika Walesiak - informuje Krystian Kosik. - Organizatorem oraz fundatorem nagród był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętrzynie. Dziękujemy za udział i gratulujemy zwycięzcom - dodaje.

Do WOŚP-owej puszki tego dnia wpadło 395 złotych.