Poniedziałek, 18 stycznia 2021. Imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Korsze, Granica i Orlęta walczą o głosy w plebiscycie W-MZPN

2021-01-07 12:00:00 (ost. akt: 2021-01-07 08:46:24)
Nominowani liczą na wsparcie m.in. ze strony kibiców. Mają czas do 19 stycznia

Nominowani liczą na wsparcie m.in. ze strony kibiców. Mają czas do 19 stycznia

Autor zdjęcia: Kamil Kierzkowski

FUTBOL || Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej ruszył na dobre z kolejną edycją swego plebiscytu. Wśród nominowanych znalazły się łącznie 3 ekipy z naszego powiatu.

W kategorii Piłkarski Samorząd Roku nominację otrzymała Gmina Korsze. — To ostoja IV-ligowego MKS. Od lat zapewnia infrastrukturę i niezbędne finanse, co umożliwia rywalizację w najwyższej lidze naszego województwa — argumentują związkowcy. W chwili pisania tych słów, niestety, Korsze są "w tyle" z głosami. Stawce przewodzą Szczytno, Ostróda i Lubawa.

W-MZPN uwzględnił ponadto dwa nasze kluby w rywalizacji o tytuł Klubowego Marketingu Roku. Pierwszą z ekip, która dostąpiła tego zaszczytu, jest Granica Kętrzyn (m.in. za świetne zdjęcia i skróty meczów oraz gadżety). Drugą — Orlęta Reszel, które w klasie okręgowej wiodą prym nie tylko na murawie, ale i np. w kwestii transmisji LIVE czy prowadzonych na stronie statystyk.

Niestety, także i w tym przypadku, nasi reprezentanci plasują się obecnie poza pierwszą trójką. Pytanie, które powinno obecnie zabrzmieć w głowie każdego lokalnego fana piłki: "Jak mogę im pomóc"? To proste.
Najpierw należy odwiedzić profil facebookowy W-MZPN. Następnie odnaleźć właściwą kategorię plebiscytu i kliknąć "lubię to" pod grafiką przedstawiającą dany — w tym przypadku — samorząd i klub. I tyle!
Oddawać głosy można do 19 stycznia, kiedy to zakończy się pierwszy — kibicowski — etap głosowania. Na końcowe lokaty wpłyną ponadto punkty przyznane przez kluby (każdy klub Warmii i Mazur otrzymał jeden formularz do głosowania) oraz kapitułę (w składzie: Zarząd WMZPN, Komisja Rewizyjna WMZPN, Delegaci WMZPN na Zjazd PZPN oraz Pracownicy WMZPN).

Poza powyższym warto, jak zawsze, po prostu trzymać kciuki!

Kamil Kierzkowski

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages