Poniedziałek, 18 stycznia 2021. Imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Świąteczny Brzdąc: Ksawier Bartoń

2020-12-05 11:11:22 (ost. akt: 2020-12-09 06:53:45)

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

Końcówka plebiscytu robi się coraz bardziej emocjonalna. Rywalizacja jest bardzo wyrównana i wciąż pojawiają się jeszcze nowe kandydatury.

Na czele rankingu króluje obecnie 6-miesięczna Zosia Gołaszewska z Korsz. Jednak po przysłowiowych "piętach" depczą jej kolejno młodzi kętrzynianie: Antoni Maciejewski, Pola Górska i Iga Rogulska. Niewielka różnica jest również na kolejnych miejscach, które zajmują Antoni Strankowski z Łazdoj i Gabriel Skibicki ze Starego Dworu Barciańskiego. Reszta dzieci również nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

Szansę na pojawienie się na naszej świątecznej okładce ma również zgłoszony dzisiaj Ksawier Bartoń. Chłopiec ma rok i 2 miesiące. Mieszka w Kruszewcu (gm. Kętrzyn).


Kandydatury dzieci z powiatu kętrzyńskiego przyjmujemy pod adresem ketrzyn@gazetaolsztynska.pl

Wielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB. W temacie e-maila należy wpisać: Zimowy Brzdąc 2020. Prawidłowe zgłoszenie dziecka do plebiscytu powinno zawierać: zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystania wizerunku dziecka na potrzeby plebiscytu, akceptację postanowień regulaminu, imię i nazwisko dziecka, wiek, miejscowość oraz numer telefonu kontaktowego.

W plebiscycie mogą brać udział dzieci urodzone po 23.10.2008 roku.

Plebiscyt trwa od 23 października 2020 roku do 8 grudnia 2020 roku i swoim zasięgiem obejmuje woj. warmińsko-mazurskie. Głosowanie rozpoczyna się w momencie pierwszego zgłoszenia w danym powiecie i trwa do godziny 23.59 dnia 8 grudnia 2020 roku.

Kandydatów można zgłaszać do 6 grudnia 2020 roku do godz.12.00.

Regulamin: KLIKNIJ TUTAJ


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages