Poniedziałek, 18 stycznia 2021. Imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Kętrzyńskie Święta u "swojaka". Nowa kampania wspierania lokalnych przedsiębiorców

2020-11-30 20:38:48 (ost. akt: 2020-11-30 21:58:05)

Autor zdjęcia: pixabay.com

"Święta u Swojaka" to kolejna kampania Miasta Kętrzyn i Kętrzyńskiego Centrum Kultury. Jest ona kontynuacją akcji „Namów kętrzyniaka niech zamawia u Swojaka” i służy wsparciu lokalnego biznesu.

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a przez epidemię koronawirusa będą inne niż dotychczas. W mniejszym gronie, być może nieco skromniejsze. Jest jednak coś co się mnoży, gdy się tym dzielimy. To dobro, którego w tym roku potrzeba nam szczególnie dużo. Miasto Kętrzyn zachęca do dzielenia się nim, a można to zrobić w bardzo prosty sposób – kupując u "swojaka"! W wirze świątecznych przygotowań pamiętajmy o lokalnych przedsiębiorcach, którzy od wielu miesięcy toczą nierówną walkę o przetrwanie.

- Wspierajmy lokalny biznes, kupujmy po sąsiedzku, udostępniajmy wydarzenia z ofertami kętrzyńskich firm w mediach społecznościowych, z hasztagami i pomóżmy przedsiębiorcom przetrwać ten trudny czas. Lokalnych przedsiębiorców mamy naprawdę wielu, wybierajmy mądrze, wspierajmy swoje. Bądźmy solidarni. Niech to będą prawdziwe "Święta u Swojaka" – mówi Ryszard Niedziółka, burmistrz Kętrzyna. - Pamiętajmy, że wybierając produkty i usługi lokalnych przedsiębiorców, chronimy miejsca pracy w naszym mieście. To wsparcie dla lokalnych firm, ale też mieszkańców, którzy są w nich zatrudnieni – dodaje.

Na stornie miasta www.miastoketrzyn.pl/zamowuswojaka znajduje się wykaz lokalnych przedsiębiorców u których zaopatrzyć się można we wszystko, co pozwoli poczuć magię tegorocznych świąt.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages