Poniedziałek, 18 stycznia 2021. Imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Kętrzyńska "Trójka" przechodzi na zdalne nauczanie. 220 uczniów z miejskich podstawówek i przedszkoli jest na kwarantannie

2020-10-29 20:07:06 (ost. akt: 2020-10-29 21:00:27)

Autor zdjęcia: archiwum SP3 Kętrzyn

Do 15 listopada w Szkole Podstawowej nr 3 w Kętrzynie oraz jej Oddziałach Przedszkolnych nie będzie zajęć stacjonarnych. W związku ze znacznym wzrostem zakażeń wirusem COVID 19 decyzją dyrekcji oraz Powiatowego Inspektora Sanitarnego od 30 października placówka zostaje zamknięta. Wszyscy uczniowie przechodzą na naukę zdalną.

- Sytuacja jest naprawdę poważna. Codziennie notujemy nowe przypadki zakażeń koronawirusem wśród kadry pedagogicznej oraz uczniów kętrzyńskich szkół – mówi Maciej Wróbel, zastępca burmistrza Kętrzyna. - Obecnie 220 uczniów z kętrzyńskich, publicznych przedszkoli i szkół podstawowych przebywa na kwarantannie. U dziewięciu nauczycieli potwierdzono obecność wirusa SARS COV-2. Apeluję o ostrożność i zachowanie wszelkich środków zapobiegających rozprzestrzenianie się wirusa. Dbajmy o siebie w tym trudnym czasie – dodaje.

Od 26 października br. decyzją rządu nauka stacjonarna odbywa się jedynie w klasach I – III szkół podstawowych oraz przedszkolach. Pozostali uczniowie przeszli na naukę zdalną.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages