Sobota, 15 sierpnia 2020. Imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Sześć zastępów walczyło z żywiołem [GALERIA]

2020-04-15 23:11:23 (ost. akt: 2020-04-15 23:44:45)

Autor zdjęcia: OSP Karolewo

15 kwietnia przez ponad trzy godziny ponad dwudziestu strażaków z powiatu kętrzyńskiego gasiło pożar budynku gospodarczego w Godzikowie (gm. Kętrzyn).

Ogień pojawił się w budynku ok. godz. 13.00. Na miejsce zadysponowano łącznie sześć zastępów, dwudziestu dwóch strażaków z JRG Kętrzyn, OSP Wilkowo, OSP Karolewo i OSP Reszel. - Już pierwszy dowódca, który dojechał tam na miejsce potwierdził, że stodoła jest już w całości objęta ogniem - mówi kpt. Kamil Golon, zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kętrzynie.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał i skończyło się jedynie na stratach materialnych. Strażacy dogasili pożar i rozebrali elementy budynku zagrażające życiu.

Na miejscu obecna była również policja, która ustali przyczyny pożaru.Czytaj e-wydanie

Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W środowym (15 kwietnia) wydaniu m.in.

Waldemar kozłowskiLuzowanie gospodarki powoli
Rząd będzie stopniowo odmrażać gospodarkę. Pierwsze decyzje z tym związane mają wejść w życie już 19 kwietnia, ale do normalności droga jeszcze daleka. A o wielu rzeczach, jakimi je znamy, np. wakacjach, musimy już zapomnieć.

Ludzkie ciepło z dostawą do domu
Choć w obliczu pandemii koronawirusa banki żywności muszą zmagać się z trudnościami, ich przedstawiciele nie tracą z oczu osób potrzebujących wsparcia. Bank Żywności w Olsztynie dostarcza ciepłe posiłki seniorom. A z nimi też trochę dobra.


Maseczka na twarzGdzie musimy zakrywać twarz?
W czwartek wejdą w życie przepisy nakazujące zasłanianie twarzy w miejscach publicznych. Są nieprecyzyjne, więc pojawiło się dużo wątpliwości. Twarzy nie trzeba zasłaniać np. w samochodzie. Gdzie jeszcze?
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages