Niedziela, 24 stycznia 2021. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

W Kruszewcu bawią się doskonale w karnawale

2020-01-15 07:59:07 (ost. akt: 2020-01-15 08:11:26)

Autor zdjęcia: Elwira Żukowska

Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów i zabaw tradycja. Jest atrakcją bardzo lubianą zarówno przez dorosłych, ale także i przez dzieci, dostarcza wszystkim wielu przeżyć i radości.

Tak też było w Szkole Podstawowej w Kruszewcu 14 stycznia. Na pięknie udekorowanej auli szkolnej pojawiły się kolorowe sylwetki osób z klas I-III. Dzieci i wychowawcy przebrani byli za bohaterów znanych bajek i nie tylko, można było zobaczyć: wróżki, królewny, biedronki, klowny, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, żołnierzy - nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Na sali podczas pląsów było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.

Podczas zabawy ogłoszono konkurs na króla i królową balu, którymi zostali: królowe to Lidka Bernat i Zuzia Skiba z klasy III a oraz król, który był tylko jeden - Piotrek Szeranowicz z klasy II a. Pod koniec tańców i pląsów zostały wybrane po 2 osoby z każdej klasy, które miały najbardziej atrakcyjne przebrania. Zwycięzców uwidoczniono na fotografiach.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały aulę, ale nie wiedziały, iż w klasach czekały na nich prezenty, które zostawił Mikołaj. Dziękujemy Ali Krawczyk za przygotowanie muzyki, naszemu szkolnemu perfekcyjnemu fotografowi Beacie Jaświn, rodzicom za ciekawe barwne kostiumy i wychowawcom za zaangażowanie się i wspólne pląsy z wychowankami.

Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Elwira Żukowska
Foto: Beata Jaświn


Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Elwira

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages