Sobota, 15 sierpnia 2020. Imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Pierwszaki SP w Kruszewcu malują bombki akrylami

2019-12-15 10:59:32 (ost. akt: 2019-12-15 11:22:47)

Autor zdjęcia: Elwira Żukowska

Święta Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych okresów w roku. Cudowny klimat uzyskany dzięki kolędom, migającym lampkom i zapachowi świątecznych potraw sprawia, że od razu robi się cieplej na sercu.

To przede wszystkim czas, który spędzamy z najbliższymi: rodziną i przyjaciółmi. Warto odpowiednio przygotować się do tego okresu, nie tylko w głębi duszy, ale również na zewnątrz.

Z tego tez powodu uczniowie klasy Ia SP w Kruszewcu wybrali się na warsztaty rękodzieła do „Konika Mazurskiego” w Kętrzynie. Tam przywitały ich panie Zofia Feret i Nina Nowosad. Tematem zajęć było malowanie bombek farbami akrylowymi. Poza tym poznali dawne tradycje Świąt Bożego Narodzenia, z którymi zapoznała i ciekawie opowiedziała prezes Stowarzyszenia Maria Kaliszewicz.

Uczniowie byli bardzo zaangażowani w pracę, ciekawi nie tylko techniki, ale zachwycali się także wystrojem wnętrza oraz pracami rękodzieła pań ze stowarzyszenia.

W imieniu dzieci serdecznie dziękuję paniom z Konika Mazurskiego za miłe przyjęcie i Karolinie Przeździak za pomoc w opiece nad dziećmi. Zachowamy wyjątkową atmosferę tych chwil.

Elwira Żukowska

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Elwira

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages