Poniedziałek, 23 listopada 2020. Imieniny Adeli, Felicyty, Klemensa

Uczniowie z Kruszewca na filmowym seansie

2019-12-11 08:19:25 (ost. akt: 2019-12-11 08:33:31)

Autor zdjęcia: archiwum SP Kruszewiec

Dzieci z klas I-III oraz „Krasnale” ze Szkoły Podstawowej w Kruszewcu wraz z opiekunami wybrali się do kina „Gwiazda” w Kętrzynie na seans filmowy „ Kraina lodu 2”.

Główna bohaterka Elsa urodziła się obdarzona magiczną mocą. Razem z Anną, Kristoffem, Olafem i Svenem wyruszają w niebezpieczną i niezwykłą podróż. Ta wyprawa odmieni życie bohaterów "Krainy lodu 2".

W pierwszej części Elsa bała się, że jej moc jest zbyt potężna i może doprowadzić do katastrofy, zaś w drugiej części ma nadzieję, że ta moc będzie wystarczająca, aby przezwyciężyć problemy, które napotka. I tak się stało.

Film swoją fabułą i akcją wywarł ogromne wrażenie na małych widzach. Wszystkim bardzo się podobał. Uśmiechnięte buzie oraz pełne przejęcia komentarze były potwierdzeniem dobrze spędzonego czasu. Wyjazd wzbogacił dzieci o nowe, ciekawe doświadczenia, był okazją do wzmacniania więzi koleżeńskich i wyrabiania u dzieci nawyków kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych. Dziękujemy wójtowi Gminy Kętrzyn p. Pawłowi Bobrowskiemu za użyczenie autokaru.

Elwira Żukowska

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Elwira

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages