środa, 15 lipca 2020. Imieniny Henryka, Igi, Włodzimierza

Zaśpiewają o najważniejszym wydarzeniu na świecie

2019-11-27 15:00:00 (ost. akt: 2019-11-27 13:44:02)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Coraz bliżej święta - słyszymy w telewizyjnych reklamach. Nadchodzi więc czas wielu wydarzeń związanych mniej lub bardziej z Bożym Narodzeniem. Pierwsze z nich już 6 grudnia.

Powoli wchodzimy w świąteczny czas. I zdawałoby się, że Koncert Bożonarodzeniowy, który odbędzie się 6 grudnia o godz. 18. w galerii Kętrzyńskiego Centrum Kultury doskonale wpisze się w ten klimat. Nic bardziej mylnego. To będzie więcej niż koncert i więcej niż święta. - To nie będzie zwykły koncert z losowo dobranym repertuarem, ani też zbiorem tradycyjnych kolęd. To będzie kompletna historia przedstawiająca jedno z najważniejszych wydarzeń na świecie – zdradza Łukasz Bałdyga jeden z muzyków.

To właśnie w Mikołajkowy wieczór w galerii Kętrzyńskiego Centrum Kultury duet Anna Kacprzak z Nidzicy i Łukasz Bałdyga z Kętrzyna wprowadzą słuchaczy w historię, która wydarzyła się ponad 2 tysiące lat temu. W kameralnym gronie przy herbacie, kawie i cieście muzycy zaserwują również dania duchowe. - Koncert bożonarodzeniowy jest zorganizowany po to, aby na chwilę się zatrzymać i pomyśleć o swoim życiu. Zastanowić się nad tym w jakim miejscu się znajdujemy i co chcemy zrobić. Przyniesiemy wam też dobrą nowinę. Będzie to wspaniały, inspirujący i pozytywny czas – podkreśla Anna Kacprzak, wokalistka.

Dla osób głodnych takich wrażeń w dniu koncertu, 6 grudnia (piątek) w kasie Kina „Gwiazda” od godz. 14. będą do odebrania wejściówki na to niezwykłe wydarzenie. Organizatorem imprezy jest m.in. Kętrzyńskie Centrum Kultury oraz Boskie Dziewczyny. - Są to cykliczne spotkania dla kobiet. Mają one podobny charakter do grudniowego wydarzenia. Rozmawiamy tam na różne tematy i spędzamy miły czas. Zatem jeśli będziecie miały niedosyt zapraszam 18 stycznia o godz. 17 do sali w Zborze Zielonoświątkowym przy ul. Powstańców Warszawy 33 – zachęca Agnieszka Bałdyga, organizatorka koncertu.

Ewa Brzostek

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages