Poniedziałek, 6 lipca 2020. Imieniny Dominiki, Jaropełka, Łucji

Służby mundurowe "starły się" w walce na kije

2019-11-20 16:30:00 (ost. akt: 2019-11-20 17:06:05)

Autor zdjęcia: archiwum BCB

Przez dwa dni, 16-17 listopada w Bałtyckim Centrum Bilardowym w I Turnieju Służb Mundurowych w Pool Bilard 8 bil rywalizowali zawodnicy z Polski i Rosji.

W turnieju wzięło udział 6 drużyn: IPA Region Kętrzyn (dwie drużyny), IPA Region Kaliningrad, KPP w Kętrzynie, NSZZ Policjantów KPP w Kętrzynie, 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy.

Turniej był rozgrywany w systemie każdy z każdym. Drużyny składały się z trzech zawodników. Kapitan drużyny rozpisywał skład swojej drużyny do każdego meczu. Pierwszego dnia rozegrano 4 kolejki. Drużyna z Gołdapi wykazała się znakomitą grą i wygrywając cztery mecze zapewniła sobie już w pierwszym dniu pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej. Dobrze prezentowała się również drużyna z Kaliningradu odnotowując 3 zwycięstwa i porażkę z Gołdapią, co bardzo zbliżało ją do drugiego miejsca. NSZZ Policjantów, IPA I, KPP Kętrzyn oraz IPA II walczyli o zajęcie trzeciego miejsca w turnieju drużynowym.

Drugiego dnia została rozegrana jedna kolejka, w której pewna zwycięstwa była jedynie drużyna z Gołdapi. Reszta drużyn dzięki wyrównanym wynikom walczyła o miejsca 2-6. Kaliningrad wygrywając z drużyną KPP Kętrzyn zapewnił sobie drugie miejsce. Walka o trzecie miejsce trwała do końca zawodów. IPA I niespodziewanie pokonała niepokonaną do tej pory drużynę z Gołdapi, NSZZ Policjantów pokonało drużynę IPA II. Mieliśmy bardzo ciekawą sytuację w walce o 3 miejsce NSZZ Policjantów i IPA I miały taki sam bilans 3 zwycięstw oraz 2 porażek i wynik meczy 9:6. NSZZ Policjantów wygrał bezpośredni mecz z IPA I (2:1) i to oni mogli się cieszyć z 3 miejsca KPP Kętrzyn zajęła miejsce piąte, a drużyna IPA II miejsce szóste.

Indywidualnie najlepszym zawodnikiem okazał się Mateusz Zawadko (15. Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy) nie przegrywając meczu z bilansem partii 20:3. Drugie miejsce zajął również niepokonany zawodnik Władysław Kwaśniewski (IPA Region Kętrzyn I) z bilansem 20:6, a trzecie miejsce z jedną porażką Mateusz Michałowski (16 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy) z bilansem 19:5.

Organizatorem turnieju był Region IPA Kętrzyn wraz z Zarządem Oddziałowym NSZZ FSG przy W-MOSG, Zarządem Oddziałowym NSZZ FSG przy CSSG w Kętrzynie, Zarządem Terenowym NSZZ Policjantów KPP w Kętrzynie oraz MOSiR Kętrzyn.

Źródło: BCB


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages