środa, 15 lipca 2020. Imieniny Henryka, Igi, Włodzimierza

Charytatywny kiermasz ciast w Karolewie

2019-11-15 10:00:00 (ost. akt: 2019-11-14 23:08:07)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kociński

We wtorek 12 listopada w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie młodzież z internatu i Samorządu Uczniowskiego, pod opieką Elwiry Rzeczyckiej i Karoliny Janowicz, zorganizowała kiermasz ciast.

Miał on charakter charytatywny, ponieważ zebrane pieniądze zostaną przeznaczone w akcji „Szpikowa Paczka dla Onkodzieciaczka” na zakup prezentów małym pacjentom Onkologicznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Dzięki temu przedsięwzięciu cała społeczność szkolna - jedni piekąc, inni kupując - mogła dołożyć swoją cegiełkę do szczytnego celu. Tym razem w pieczenie ciast zaangażowały się klasy: I B4, I BTH, I L4, I FTL, I H4P, I ABB, II PT, II LT. Ciasta zaskakiwały smakiem i różnorodnością.

Uzbierano 1.510,98 zł, głównie dzięki Kamilowi Kaszlejowi, który wykupił ciasta za ogromną kwotę 1000 zł. Darczyńca - były absolwent Karolewa - poprosił, aby ciastem poczęstować nauczycieli i pracowników szkoły. Pamiętajmy – dobro zawsze powraca z podwójną siłą.

Wszystkim zaangażowanym uczniom, rodzicom i wychowawcom składam serdeczne podziękowania. Za wrażliwość, otwierającą serce dla tych, którzy potrzebują pomocy. Za bezinteresowną chęć czynienia dobra. Za pomoc i życzliwość – dziękujemy!

Tekst: Elwira Rzeczycka
Zdjęcia: Grzegorz Kociński


Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: karolewo12

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages