Eliminacje do finału Grand Prix Warmii i Mazur dobiegły końca

2019-11-06 13:38:04(ost. akt: 2019-11-06 14:00:18)

Autor zdjęcia: BCB Kętrzyn

3 listopada w Bałtyckim Centrum Bilardowym w Kętrzynie został rozegrany szósty turniej eliminacyjny z cyklu GRAND PRIX WARMII I MAZUR - BALTIC CUP 2019. Na podium znalazło się dwóch zawodników z Mrągowa.
Tym razem rywalizacja toczyła się w odmianę 10-bil. W turnieju do walki stanęło 12 zawodników z 6 miast (Kętrzyn, Olsztyn, Mrągowo, Giżycko, Suwałki, Prostki). Każdy uczestnik w zależności od posiadanych umiejętności został przydzielony do jednej z czterech grup, co dało wyrównanie szans z lepszymi zawodnikami.

I miejsce w turnieju wywalczył Vadim Papizh (Giżycko), który pokonał w finałowym pojedynku Grzegorza Ulewicza (SKB Mrągowo) wynikiem 6:3. III miejsca zajęli Marek Kłusowski (Suwałki) oraz Igor Ziewiec (SKB Mrągowo). Zwycięzcy otrzymali puchary ufundowane przez MOSiR Kętrzyn.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy zwycięzcom. Szósty turniej z cyklu BALTIC CUP zakończył eliminacje do turnieju finałowego „MASTERS”. Poznaliśmy już pierwszą 16 - kę osób zakwalifikowanych do finału, który odbędzie się 8 grudnia. Turniej "MASTERS" rozgrywany będzie w odmianę 9 bil.