Wtorek, 20 października 2020. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Dzień Edukacji Narodowej w Nakomiadach

2019-10-20 13:46:08 (ost. akt: 2019-10-20 15:27:49)

Autor zdjęcia: Andrzej Sydor

We wtorek 15 października w Szkole Podstawowej w Nakomiadach obchodzono Dzień Nauczyciela. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście, nauczyciele, rodzice i uczniowie.

,,Dzień Edukacji Narodowej stawia przed nami ogromną rzeszę osób, które na co dzień – odpowiadając na potrzebę kształcenia i wychowania kolejnych pokoleń Polaków – wypełniają konkretną misję”. Tymi słowami, warmińsko-mazurski kurator zwrócił się w liście do pracowników oświaty naszego województwa.

Po odczytaniu listu, dyrektor szkoły Olga Wanago, życzyła gronu pedagogicznemu oraz pracownikom obsługi satysfakcji i determinacji a uczniom dobrych wyników w nauce.

W imieniu wójta gminy Kętrzyn, inspektor oświaty Anna Abramowicz podziękowała dyrektorowi szkoły za współpracę i zaangażowanie w rozwój placówki zaś pedagogom życzyła sukcesów i wytrwałości w pracy.

W dalszej części ceremonii odbył się program artystyczny w wykonaniu uczniów, którzy w formie satyry ukazali ,,szkolną rzeczywistość”. Pełne humoru przedstawienie zrealizowały Jadwiga Pawelczyk i Katarzyna Łopacka.

Na zakończenie dyrektor placówki wręczyła nauczycielom dyplomy z podziękowaniami za wykonywanie trudnej pracy edukacyjnej i wychowawczej. Natomiast uczniowie podarowali swoim pedagogom symboliczne serduszka.

Andrzej Sydor


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages