Wtorek, 20 października 2020. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Znęcał się nad ojcem. Teraz poniesie konsekwencje

2019-09-27 11:57:42 (ost. akt: 2019-09-27 12:05:49)

Autor zdjęcia: Archiwum

Na wniosek policjantów Prokurator Prokuratury Rejonowej w Kętrzynie zdecydował o zastosowaniu środka zapobiegawczego w stosunku do 34-letniego mieszkańca gminy Kętrzyn, który podejrzany jest o znęcanie się nad swoim ojcem. Mężczyzna będzie musiał 2 razy w tygodniu meldować się w Komendzie Powiatowej Policji w Kętrzynie.

Kętrzyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który miał znęcać się nad swoim ojcem. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 34-latek znajdując się pod działaniem alkoholu wszczynał awantury w trakcie których wyzywał swojego ojca słowami obraźliwymi oraz stosował wobec niego przemoc fizyczną. Zebrany materiał dowodowy w tej sprawie pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu znęcania się nad bliską osobą. Ponadto policjanci złożyli wniosek do prokuratury o zastosowanie środka zapobiegawczego wobec podejrzanego.

Mężczyzna będzie musiał teraz 2 razy w tygodniu stawiać się w Komendzie Powiatowej Policji w Kętrzynie. Oprócz tego prokurator wydał nakaz puszczenia wspólnie zajmowanego lokalu oraz zastosował zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego.

Źródło: KPP Kętrzyn

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages