Piątek, 3 lipca 2020. Imieniny Anatola, Jacka, Mirosławy

Architekci i żywieniowcy z Karolewa na Jesiennych Targach Żywności w Olsztynie

2019-09-18 08:59:46 (ost. akt: 2019-09-18 09:37:21)

Autor zdjęcia: Janina Fąderska

W ofercie kształcenia ZSCKR w Karolewie są kierunki, dzięki którym uczniowie zdobywają wiedzę i cenne umiejętności w nowocześnie wyposażonych pracowniach zawodowych. W celu doskonalenia swoich kompetencji zdolni uczniowie często biorą udział w różnych wystawach, targach i imprezach.

Uczniowie technikum żywienia i usług gastronomicznych mieli okazję popisać się jesiennymi zupami, smalcem wegańskim czy swojskim chlebem, a architekci krajobrazu umiejętnościami florystycznymi prezentując oryginalne, jesienne kompozycje. To wszystko można było smakować i podziwiać na Jesiennych Targach Rolniczych w Olsztynie.

Ta cykliczna impreza organizowana przez Warmińsko - Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Olsztynie cieszy się ogromnym zainteresowaniem wielu wystawców prezentujących swoje oferty. Nie mogło zabraknąć tam reprezentantów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie, na czele z dyrektorem Zespołu panem Janem Mickiewiczem, wicedyrektorem panem Zbigniewem Bodnarem oraz uczniami i nauczycielami.

Nasze szkolne stoisko wyróżniało się szczególną estetyką i smakiem, za co dziękujemy paniom: Natalii Bielińskiej, Magdalenie Witkowskiej – Hrycek, Annie Skrzypie i Halinie Szeląg.

Janina Fąderska
Zdjęcia: Natalia Bielińska


Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: karolewo12

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages