Niedziela, 9 sierpnia 2020. Imieniny Klary, Romana, Rozyny

Barbara Dukszta może trafić na naszą okładkę jako Dziewczyna Lata

2019-07-10 08:53:28 (ost. akt: 2019-08-30 18:26:58)

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

Kandydatek na Dziewczynę Lata wciąż przybywa. Kolejną zainteresowaną znalezieniem się na okładce naszej gazety jest Barbara Dukszta z Kętrzyna.

Kętrzynianka do konkursu zgłosiła się, ponieważ wierzy w siebie. - Stanęłam przed lustrem i powiedziałam: Ja, Basia, kocham siebie. Taką jaką jestem. W pełni naturalna, drobna, silna. Dlaczego miałabym nie dać sobie szansy w tak kobiecym konkursie? Nasza niemoc, brak wiary w siebie, wypływa z braku miłości do siebie, a tym samym do innych. Zatem wiara w siebie dodała mi sił, aby wysłać to zgłoszenie - mówi Barbara Dukszta. Dziewczyna Lata według niej powinna być naturalna, mieć otwarte serce i być pewna siebie. - Taka, której uśmiech wywołuje w nas poczucie szczęścia - dodaje.

24-latka jest obecnie studentką studiów drugiego stopnia na kierunku zarządzanie na UWM. - W ubiegłym roku ukończyłam ekonomię. Interesuję się zdrowym odżywianiem, rynkiem żywności ekologicznej, marketingiem oraz fotografią. Ponadto uwielbiam filmy dokumentalne i książki biograficzne - opisuje siebie pani Basia. Jej największym marzeniem jest podróż do Toskanii.

Tegoroczne wakacje rozpoczęła od wyprawy w góry. Resztę planuje spędzić ze swoim chłopakiem. - Mam również w planach, bardziej zadbać o kondycję, głównie rolki, rower i basen - zdradza swoje zamiary. Czy jej zdaniem wakacje to dobry okres, aby się zakochać? Twierdzi też, że wakacje to idealny czas na zakochanie. - Letnie sukienki, słońce i przede wszystkim czas urlopów. To wszystko sprzyja zakochaniu - odpowiada nasza kandydatka.

http://m.wm.pl/2019/07/orig/p6290089-563079.jpg
Fot. Arch. prywatne
Barbara Dukszta wakacje rozpoczęła od wyprawy w góry

Szukamy Dziewczyny Lata 2019 „Gazety Olsztyńskiej” i naszych tygodników lokalnych. Zwyciężczyni rankingu regionalnego trafi na okładkę "Gazety Olsztyńskiej", a powiatowego — na pierwszą stronę "Gazety w Kętrzynie". Laureatki naszego plebiscytu otrzymają bezpłatne prenumeraty elektronicznego wydania "Gazety Olsztyńskiej" (ranking regionalny: prenumerata roczna; rankingi powiatowe: prenumerata półroczna).

Jak się zgłosić?
Wystarczy wysłać maila na adres ketrzyn@gazetaolsztynska.pl. Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać:
- imię i nazwisko kandydatki, miejscowość
- numer telefonu do kontaktu,
- zdjęcie
- oraz formułkę: Jestem pełnoletnia i zgadzam się na wykorzystanie przez organizatora wizerunku i danych osobowych na potrzeby plebiscytu oraz akceptuję postanowienia regulaminu.
Zgłoszenia przyjmujemy do 20.08.2019 do godziny 10.00. Głosowanie trwa do 25 sierpnia 2019 r. do godz. 23.59.


Ranking RegionalnyRegulamin: kliknij tutaj


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages