Czwartek, 2 lipca 2020. Imieniny Kariny, Serafiny, Urbana

Monika Bura chce zostać Dziewczyną Lata

2019-07-09 18:45:28 (ost. akt: 2019-07-09 22:36:43)

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

Trzecią kandydatką do tytułu Dziewczyny Lata, która trafi na okładkę naszej gazety jest Monika Bura z Kętrzyna

Kętrzynianka do konkursu zgłosiła się za namową koleżanki. - Postanowiłam się zgłosić do zabawy,ponieważ myślę że to coś nowego i warto - dodaje. Jak twierdzi, Dziewczyna Lata powinna być troszkę zwariowana lecz nie za bardzo. Powinna też być osobą oczekującą przygód i spełniająca swe marzenia.

Sama o sobie pisze, że jest zwariowaną 33-latką. - Krok po kroku spełniam swoje marzenia i idę do przodu - twierdzi stanowczo. Pani Monika ceni sobie sztukę dobrego tatuażu. - Pierwszy zrobiłam 3-4 lata temu. Spodobało mi się to i zaczęłam więcej. Każdy jest dla mnie ważny, ponieważ wszystkie wyrażają moją osobę. Pokazują mnie taką, jaka jestem. Między innymi można znaleźć tam napis "La Vida Loca" co oznacza właśnie zwariowane życie - opisuje 33-latka.

Wakacje planuje spędzić z bliskimi w miłym gronie i w jakimś cudownym miejscu. Czy jej zdaniem wakacje to dobry okres, aby się zakochać? - Myślę, że nikt nie wie, kiedy spotka swoją miłość - odpowiada nasza kandydatka.

http://m.wm.pl/2019/07/orig/img-20190219-wa0005-563034.jpg
Fot. Arch. prywatne
Monika Bura pasjonuje się m.in. tatuażami

Szukamy Dziewczyny Lata 2019 „Gazety Olsztyńskiej” i naszych tygodników lokalnych. Zwyciężczyni rankingu regionalnego trafi na okładkę "Gazety Olsztyńskiej", a powiatowego — na pierwszą stronę "Gazety w Kętrzynie". Laureatki naszego plebiscytu otrzymają bezpłatne prenumeraty elektronicznego wydania "Gazety Olsztyńskiej" (ranking regionalny: prenumerata roczna; rankingi powiatowe: prenumerata półroczna).

Jak się zgłosić?
Wystarczy wysłać maila na adres ketrzyn@gazetaolsztynska.pl. Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać:
- imię i nazwisko kandydatki, miejscowość
- numer telefonu do kontaktu,
- zdjęcie
- oraz formułkę: Jestem pełnoletnia i zgadzam się na wykorzystanie przez organizatora wizerunku i danych osobowych na potrzeby plebiscytu oraz akceptuję postanowienia regulaminu.
Zgłoszenia przyjmujemy do 20.08.2019 do godziny 10.00. Głosowanie trwa do 25 sierpnia 2019 r. do godz. 23.59.


Ranking RegionalnyRegulamin: kliknij tutajPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages