Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Natalia Sobieska kandydatką na Dziewczynę Lata

2019-07-03 21:34:27 (ost. akt: 2019-07-05 12:27:40)

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

Żywiołowa i dynamiczna, czy spokojna i wyważona? Jaka powinna być Dziewczyna Lata? Może będzie nią Natalia Sobieska, która zgłosiła się jako pierwsza w powiecie kętrzyńskim do naszego plebiscytu.

Robimy sobie zdjęcia, a później wstawiamy je do internetu. Życie posta w sieci jest jednak krótkie. Po kilku dniach już mało kto o nim pamięta. My proponujemy wam zabawę, której zwyciężczyni trafi na okładkę „Gazety Olsztyńskiej”. To zawsze jest i będzie niezapomnianą pamiątką.

Szukamy Dziewczyny Lata 2019 „Gazety Olsztyńskiej” i naszych tygodników lokalnych. Zwyciężczyni rankingu regionalnego trafi na okładkę "Gazety Olsztyńskiej", a powiatowego — na pierwszą stronę "Gazety w Kętrzynie". Laureatki naszego plebiscytu otrzymają bezpłatne prenumeraty elektronicznego wydania "Gazety Olsztyńskiej" (ranking regionalny: prenumerata roczna; rankingi powiatowe: prenumerata półroczna).

Jak się zgłosić?
Wystarczy wysłać maila na adres ketrzyn@gazetaolsztynska.pl. Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać:
- imię i nazwisko kandydatki, miejscowość
- numer telefonu do kontaktu,
- zdjęcie
- oraz formułkę: Jestem pełnoletnia i zgadzam się na wykorzystanie przez organizatora wizerunku i danych osobowych na potrzeby plebiscytu oraz akceptuję postanowienia regulaminu.
Zgłoszenia przyjmujemy do 20.08.2019 do godziny 10.00. Głosowanie trwa do 25 sierpnia 2019 r. do godz. 23.59.


Jako pierwsza w powiecie kętrzyńskim przed szansą staje Natalia Sobieska z Kętrzyna. Jak sama twierdzi, kto nie ryzykuje ten się nie bawi, a w naszej akcji bierze udział już drugi raz. — Uwielbiam świetnie się bawić, nic przy tym nie tracąc. A przy okazji lubię wyzwania — zapewnia.


Fot. Arch. prywatne
Natalia Sobieska co roku wakacje spędza z rodziną nad morzem


Jaka jej zdaniem powinna być idealna Dziewczyna Lata? — Dziewczyna Lata powinna być radosna i promienna jak wschodzące wczesnym porankiem słoneczko, a także subtelna i delikatna jak letni wietrzyk, który muska nasze ciała w upalne dni - twierdzi 29 — latka.

Pani Natalia jest na co dzień dumną mamą dwóch synków. — Uwielbiam spędzać czas z moja rodzina ale także znajduje czas dla przyjaciół. Według bliskich jestem szalona i zabawna, dlatego w moim życiu nuda nie występuje, gdyż ja jestem na nią lekarstwem. Od dziecka kocham śpiewać i gdzie się nie pojawię rozkręcam imprezy. Uwielbiam również piłkę nożną, którą nie tylko oglądam ale i w nią gram. Także oddaję się pasji pieczenia tortów, co sprawia mi wielka przyjemność i marzę o otworzeniu własnej działalności z tym związanej. Już teraz moje wyroby cieszą się uznaniem i smakiem wśród stałych klientów — opisuje siebie w pigułce.

W wakacje stawia na czas spędzony z rodziną. — Tegoroczne wakacje również spędzę z rodziną nad morzem, ponieważ jest tam mnóstwo zachwycających atrakcji, które miło wspominamy po powrocie — stwierdza nasza kandydatka.

Jej zdaniem lato to najlepszy czas na zakochiwanie się. Zdradza też, że wie o tym z autopsji. — Uważam że w wakacje rodzi się najpiękniejsza miłość, czego sama doświadczyłam kilka lat temu — dodaje Natalia Sobieska.
Regulamin: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages