Niedziela, 17 stycznia 2021. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Do wakacji gotowi? W SP w Kruszewcu już wystartowali

2019-06-22 11:55:22 (ost. akt: 2019-06-22 12:16:47)

Autor zdjęcia: Beata Jaświn

W środę 19 czerwca na boisku Szkoły Podstawowej w Kruszewcu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019.

Na uroczystość przybyli licznie rodzice, Rada Rodziców oraz główny przedstawiciel władz samorządowyc - wójt Paweł Bobrowski. Po odśpiewaniu hymnu, powitał wszystkich dyrektor szkoły Jerzy Pruszyński. Głos zabrał także wójt, który odwołał się do swoich wspomnień z lat szkolnych, miłymi słowami wypowiadał się o swojej podstawówce, czyli o SP w Kruszewcu. Podziękował nauczycielom i pracownikom szkoły za pracę dydaktyczno - wychowawczą , serce i zaangażowanie, uczniom życzył bezpiecznych wakacji.

Następnie zostały wręczone nagrody, stypendia Rady Rodziców najlepszym uczniom w szkole. Rodzice uczniów kończących poszczególne etapy otrzymali „listy gratulacyjne”, a najbardziej aktywni w pracach na rzecz szkoły - „podziękowania”. Pożegnano także dwa roczniki uczniów: III klas gimnazjalnych oraz VIII klasy. Następnie dyrektor w szczególny sposób podziękował nauczycielom: Uli Konieczce i Mirkowi Kopciowi, którzy kończyli „wieloletnią przygodę” w SP w Kruszewcu.

Na zakończenie przemówień zabrała głos młodzież kończąca szkołę, pożegnała się wzruszającymi przemówieniami. Słońce tak się cieszyło i podgrzewało atmosferę, aż termometr wskazywał prawie 30 stopni. Z tego też powodu, druga część uroczystości musiała odbyć się w klasach. Był czas na otrzymanie świadectw, dyplomów, pamiątek, ale już z rąk swoich wychowawców. A już teraz upragniony relaks...

Wszystkim uczniom życzymy zdrowych, bezpiecznych i udanych wakacji oraz zasłużonego wypoczynku. Do zobaczenia w murach szkoły we wrześniu.

Elwira Żukowska
Foto: Beata Jaświn
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Elwira

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages