Poniedziałek, 23 listopada 2020. Imieniny Adeli, Felicyty, Klemensa

Tańce - hulańce, czyli piknik w Smerfowej Krainie

2019-06-23 22:00:00 (ost. akt: 2019-06-23 22:55:41)
Na pikniku nie brakowało kolorowych przebieranek

Na pikniku nie brakowało kolorowych przebieranek

Autor zdjęcia: archiwum przedszkola

14 czerwca po raz pierwszy odbył się "Festyn rodzinny" w nowym przedszkolu "Smerfowa Kraina" przy ul. Wierzbowej w Kętrzynie. Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji

Imprezę rozpoczęła dyrektor przedszkola Marzena Jasionowicz. Prowadzącą imprezę była Ola Dać. Odwiedziła nas Naczelnik Wydziału Oświaty Miasta Kętrzyn Daria Zecer. Bogaty program imprezy sprawił, że plac przed przedszkolem wypełnił się tłumem ludzi. Na wszystkich czekało mnóstwo atrakcji. Odbyły się konkursy w których wszyscy zostali nagrodzeni (taniec na gazecie, najlepsze przebranie, zjadanie jabłek na patyku, przeciąganie liny, czy jaka to melodia). Zostały przygotowane również kąciki (kącik sportowy, malowania twarzy, sensoryczno - techniczny, skręcania balonów, baniek mydlanych, malowania paznokci), przy których dzieci mogły wykazać się swoją twórczością.

Ogromnym powodzeniem wśród dzieci cieszył się kącik malowania twarzy i skręcania balonów. Oblężenie przeżył również radiowóz policyjny, w którym ani policjantka pozwoliła włączyć syrenę i założyć strój funkcjonariusza policji oraz wóz strażacki w którym można było wszystko zobaczyć z bliska - wszystkie sprzęty potrzebne straży pożarnej do ratowania ludzi. Na placu odbyły się tańce - hulańce z wesołymi układami tanecznymi przy których każdy mógł potańczyć. Można było spróbować ciast upieczonych przez rodziców, pysznego bigosu, oraz kiełbasek z grilla, które były przygotowywane pod bacznym okiem naszych pań kucharek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji festynu. Mamy nadzieję, że wszyscy zobaczymy się za rok.

Patrycja Ogrodnik
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages