Czwartek, 2 lipca 2020. Imieniny Kariny, Serafiny, Urbana

Mieszkaniec powiatu kętrzyńskiego zatrzymany na lotnisku

2019-06-14 14:30:48 (ost. akt: 2019-06-14 13:40:15)

Autor zdjęcia: archiwum w-mosg

Wczoraj, 13 czerwca funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali poszukiwanego obywatela Armenii oraz dwóch Polaków.

Na lotniczym przejściu granicznym Mazury w Szymanach, funkcjonariusze Straży Granicznej przerwali podróż dwóm obywatelom Polski, którzy przylecieli z Londynu.

Pierwszego mężczyznę, mieszkańca powiatu kętrzyńskiego poszukiwała Prokuratura Okręgowa w Olsztynie za przestępstwo przeciwko obrotowi gospodarczemu i interesom majątkowym w obrocie cywilnoprawnym. 33-latek został przekazany policjantom z KPP w Szczytnie.

Natomiast drugi, 51-latek mieszkający w Wielkiej Brytanii po opłaceniu zaległej kary grzywny został zwolniony.

Tego samego dnia cudzoziemiec mieszkający w Olsztynie stawił się do odprawy na drogowym przejściu granicznym w Bezledach. W trakcie sprawdzania dokumentów 39-latka, funkcjonariusz Straży Granicznej ustalił, że poszukuje go polski wymiar sprawiedliwości za nieuregulowaną grzywnę. Obcokrajowiec po uiszczeniu należności, ruszył w dalszą podróż.

Od początku czerwca na przejściach granicznych podległych Warmińsko-Mazurskiemu Oddziałowi Straży Granicznej zatrzymano 13 poszukiwanych osób.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages