Poniedziałek, 13 lipca 2020. Imieniny Danieli, Irwina, Małgorzaty

Komendant wręczył akty mianowania

2019-06-08 12:13:48 (ost. akt: 2019-06-08 18:30:37)

Autor zdjęcia: archiwum w-mosg

7 czerwca w asyście pocztu sztandarowego Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej, odbyła się uroczystość wręczenia aktów mianowania na pierwszy stopień w korpusie chorążych. Z okazji 28. rocznicy powołania Straży Granicznej wręczono medale, odznaczenia i wyróżnienia.

Komendant oddziału, płk SG Robert Inglot wręczył 8 funkcjonariuszom akty mianowania na stopień młodszego chorążego. - Mianowanie na pierwszy stopień w korpusie chorążych jest ważnym etapem w karierze zawodowej każdego z was. Pozwólcie, że złożę wam serdeczne gratulacje. Wierzę, że wiedza i nabyte podczas szkolenia umiejętności zaowocują w pełni w waszych macierzystych jednostkach i komórkach organizacyjnych Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej - zwrócił się do mianowanych.

Uroczystość była okazją do wręczenia funkcjonariuszom W-MOSG, którzy z uwagi na obowiązki służbowe, nie mogli uczestniczyć w tegorocznych obchodach Święta Straży Granicznej medali, odznaczeń i wyróżnień.

Komendant oddziału pogratulował i podziękował wyróżnionym za ich oddaną i wzorową służbę.

Źródło: W-MOSG


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages