Dziewczęta towarzysko zagrały w "siatkę"

2019-06-06 13:00:00(ost. akt: 2019-06-07 13:08:20)

Autor zdjęcia: archiwum Organizatora

W dniu 1 czerwca w Wilkowie, odbył się siatkarski turniej towarzyski dziewcząt. Występowały zespoły w kategorii „młodziczka” (rocznik 2004 i młodsze) z Mrągowa, Dobrego Miasta i Wilkowa.
Rozegrane zostały trzy mecze w systemie „każdy z każdym”. W pierwszym meczu zmierzyły się drużyny przyjezdne: MUKS „Omega” Mrągowo i MKS Dobre Miasto. Trafiły na siebie dwa równorzędne zespoły i każdy set to zwycięstwo innej drużyny. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Mrągowa 3:2.

Drugi mecz to pojedynek LUKS „Wilczek” Wilkowo z Dobrym Miastem, który również tak jak pierwszy mecz miał zwroty na prowadzeniu, by ostatecznie zakończyć się zwycięstwem 3:2 dla Wilkowa.

W ostatnim meczu zmierzyły się zespoły z Mrągowa i Wilkowa. Po pierwszym bardzo wyrównanym secie Wilkowo przegrało 28:26 i w następnych setach dziewczęta już nie odbudowały się. Mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem 3:0 dla Mrągowa.