Poniedziałek, 23 listopada 2020. Imieniny Adeli, Felicyty, Klemensa

Ostatnie godziny głosowania na najpopularniejszą jednostkę OSP

2019-04-22 10:50:00 (ost. akt: 2019-04-22 11:09:51)
Ochotnicy z Karolewa chętnie spotykają się z dziećmi

Ochotnicy z Karolewa chętnie spotykają się z dziećmi

Autor zdjęcia: Wojciech Caruk

Zostało jeszcze tylko kilka godzin, by zagłosować na swoją ulubioną jednostkę OSP. To szansa, by docenić strażaków, którzy każdego dnia trwają w gotowości, by pospieszyć z pomocą. Wyniki naszego plebiscytu ogłosimy 4 maja.

Po dwa tysiące złotych otrzymają jednostki OSP, które wygrają nasze regionalne rankingi na najpopularniejszą Ochotniczą Straż Pożarną. Głosowanie kończymy już dzisiaj, 22 kwietnia o godz. 23.59. Wyniki ogłosimy 4 maja w Stoczku Klasztornym.

To właśnie tam odbędą się obchody Wojewódzkiego Święta Rycerzy Floriana. Przypomnijmy, że tego dnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Strażaka, a w Kościele Katolickim wspominamy św. Floriana, patrona wszystkich strażaków. Dlatego właśnie to tego dnia w Stoczku ogłosimy, jakie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z naszego regionu wygrały plebiscyt na najpopularniejszą OSP.

Uroczystości rozpocznie o godz. 11.00 msza święta odprawiona przez abp. Józefa Górzyńskiego, metropolitę warmińskiego. Potem odbędzie się uroczysty apel z okazji Dnia Strażaka, podczas którego między innymi ogłosimy laureatów naszego plebiscytu. Zgromadzeni będą mogli też wysłuchać występu Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP z Płośnicy.

Tytuł Najpopularniejszej Ochotniczej Straży Pożarnej danego powiatu otrzyma jednostka, która uzyska największą liczbę głosów oddanych za pomocą sms-ów. Jednostka, która uzyska najwięcej głosów w całym regionie, zostanie Najpopularniejszą OSP na Warmii i Mazurach. Laureatów wybierzemy w kategoriach: Najpopularniejsza Ochotnicza Straż Pożarna, która znajduje się w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym, Najpopularniejsza Ochotnicza Straż Pożarna, która nie znajduje się w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym, Najpopularniejsza Kobieca Drużyna Pożarnicza, Najpopularniejsza Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza.

W każdej z tych kategorii zwycięzcy otrzymają czeki o wartości 2000 zł na zakup wyposażenia. Trzy nagrody ufundował Gustaw Marek Brzezin, marszałek województwa, a jedną st. bryg. Bogdan Wierzchowski, warmińsko-mazurski komendant PSP. Dodatkowo w pierwszej z wymienionych kategorii zdobywca drugiego miejsca otrzyma 1000 zł, a trzeciego - 500.

Plebiscyt trwa do 22 kwietnia: Tytuł Najpopularniejszej Ochotniczej Straży Pożarnej danego powiatu otrzyma jednostka, która uzyska największą liczbę głosów oddanych za pomocą sms-ów. Jednostka, która uzyska najwięcej głosów w całym regionie, zostanie Najpopularniejszą OSP na Warmii i Mazurach. Laureatów wybierzemy w kategoriach: Najpopularniejsza Ochotnicza Straż Pożarna, która znajduje się w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym • Najpopularniejsza Ochotnicza Straż Pożarna, która nie znajduje się w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym • Najpopularniejsza Kobieca Drużyna Pożarnicza • Najpopularniejsza Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza. W tym roku rozstrzygnięcie plebiscytu przeprowadzimy w czasie wojewódzkiego święta strażaków OSP, które odbędzie się 4 maja w Stoczku Klasztornym.

Najpopularniejsza OSP: powiat kętrzyński


Ranking regionalny


Najpopularniejsza Kobieca Drużyna Pożarnicza: ranking regionalny


Najpopularniejsza Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza: ranking regionalny

Inne OSPRegulamin: kliknij tutaj

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages