Piątek, 23 października 2020. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Tancerze ćwiczyli swoje umiejętności

2019-03-14 14:30:45 (ost. akt: 2019-03-14 14:16:49)

Autor zdjęcia: archiwum KCK

Wiele radości, uśmiechu i oczywiście spora dawka zdrowego ruchu – takie doświadczenia towarzyszyły warsztatom tańca hip hop, które zainicjowała i zorganizowała instruktor Kętrzyńskiego Centrum Kultury – Izabela Frąckiewicz.

Specjalnym gościem warsztatów była Magdalena „Surwi” Surwiłło, utalentowana tancerka i instruktorka, założycielka Białostockiej Szkoły Tańca – 4Konekt oraz laureatka wielu międzynarodowych festiwali. Kętrzyńscy tancerze otrzymali sporą dawkę wiedzy i umiejętności. Tak los pięknie zrządził, że Magdalena przed przyjazdem do Kętrzyna spędziła tydzień w Paryżu, gdzie pod okiem światowej sławy choreografów rozwijała swój warsztat. Pełna energii i uśmiechu wróciła z Francji i bezpośrednio zawitała do naszego miasta, aby podzielić się tą radością i umiejętnościami.

Z pewnością umiejętności zostaną wykorzystane w choreografiach tanecznych – które grupy KCK szykują na kolejną edycję BREAKMANII – Międzynarodowego Festiwalu Tańca Ulicznego, który odbędzie się niebawem - 27-28 kwietnia 2019. Wszystkich zainteresowanych festiwalem odsyłamy do strony:
www.facebook.com/Breakmania.Ketrzyn

Bardzo dziękujemy za warsztaty taneczne i czekamy na kolejne podobne wydarzenia.

Piotr FrąckiewiczPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages