Sobota, 25 stycznia 2020. Imieniny Miłosza, Pawła, Tatiany

Plebiscyt na ostatniej prostej

2019-03-11 09:30:00 (ost. akt: 2019-03-11 09:56:29)

Autor zdjęcia: Kamil Foryś

Plebiscyt „Super Sołtys 2018” dobiega końca. Komu przypadnie ten laur? W ostatnim tygodniu umacnia się "żeńskie" podium. Głosowanie kończymy dzisiaj o godz. 23.59. Wyniki poznamy podczas Wielkiej Gali.

W tym roku walka o tytuł Super Sołtysa 2018 w powiecie kętrzyńskim jest bardzo zacięta. Na podium cały czas na pierwszych dwóch miejscach rządzą kobiety. Na fotel lidera w powiecie kętrzyńskim powróciła Jolanta Puczkowska z sołectwa Frączkowo (gm. Barciany). Barbara Bukowska z Wilkowa (gm. Kętrzyn) spadła na drugie miejsce. Na trzecie miejsce "wskoczył" Mirosław Janowicz z Nowej Wsi Kętrzyńskiej (gm. Kętrzyn). Za nimi dalej trwa zacięta walka. "Piątkę" zamyka Władysław Węglarski z Pożarek (gm. Kętrzyn) i Karol Rodak z Filipówki (gm. Kętrzyn).

O głosy zawzięcie walczą też: Szymon Gałka z Pilca (gm. Reszel), Teresa Krasucka z Bajor Wielkich (gm Srokowo), Beata Stadnik z Podlech (gm. Korsze), Iwona Pietkiewicz z Czernik (gm. Kętrzyn), Andrzej Pikulski z Mnichowa (gm. Reszel), Elżbieta Szydłowska z Pręgowa (gm. Kętrzyn), Tadeusz Woźniak z Glitajn (gm. Korsze), Elżbieta Wawryszuk z Barcian, Krzysztof Sobieski ze Skandawy (gm. Barciany), Regina Wieczorek ze Srokowa oraz Wiesława Antończyk z Drogosz (gm. Barciany). Oni czują oddech na plecach kolejnych konkurentów.

Walka zapewne będzie trwała do samego końca, a ten jest coraz bliżej. Głosy możemy oddawać jeszcze do 11 marca do godz. 23.59. Co zmieni się jeszcze w ciągu najbliższych dni? Czy w ostatniej chwili pojawi się jakiś "czarny koń" plebiscytu? Która z gmin umieści najwięcej swoich sołectw w naszym "TOP 10"? W tej chwili przodują gmina Kętrzyn, która jest reprezentowana przez pięć sołectw.


Tytuły "Super Sołtysa 2019" przyznamy w tych powiatach, w których odbędzie się głosowanie. Kolejnym dwóm kandydatom zostaną przyznane tytuły Srebrnego i Brązowego Sołtysa. Podobnie będzie w rankingu regionalnym.


Wojciech Caruk

REGULAMINPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages