Sobota, 15 sierpnia 2020. Imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Uczestniczki zdarzenia drogowego podziękowały policjantom drogówki za profesjonalizm, życzliwość i udzieloną pomoc

2019-02-01 10:33:03 (ost. akt: 2019-02-01 11:32:31)

Autor zdjęcia: KPP Kętrzyn

Na skrzynkę poczty e-mail Komendanta Powiatowego Policji w Kętrzynie wpłynęło pisemne podziękowanie, którego nadawcami były uczestniczki kolizji. Kobiety kilka dni wcześniej uczestniczyły w zdarzeniu drogowym, w którym na szczęście nikomu nic się nie stało. W swoim mailu napisały: „dziękujemy wszystkim policjantom za ich trudną pracę i pomoc tym, którzy są w potrzebie”.

„Ten mail jest wyrazem wdzięczności i podziękowania dla dwóch wyjątkowych funkcjonariuszy: pana Piotra Kuczyńskiego i pana Kamila Dudyńskiego” - to tylko fragment listu skierowanego do policjantów kętrzyńskiej drogówki. Patrol ten w minioną sobotę, 26 stycznia kilka minut po godz. 10:00 wykonywał czynności na miejscu kolizji, do której doszło na trasie Kętrzyn – Garbno, gdzie na oblodzonym łuku drogi kierująca hondą straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do przydrożnego rowu. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Zdarzenie to było dla kobiet niewątpliwie trudną i stresującą sytuacją. Po zakończeniu obsługi tej kolizji uczestniczki były niezwykle wdzięczne asp. szt. Piotrowi Kuczyńskiemu i sierż. szt. Kamilowi Dudyńskiemu za okazaną im pomoc.

„Wypełnili swoje obowiązki służbowe, zachowując się w sposób bardzo profesjonalny. Ich uprzejmość i życzliwość bardzo nam pomogła”.

W dowód tej wdzięczności kobiety napisały list e-mail do Komendanta Powiatowego Policji w Kętrzynie, by w ten sposób podziękować i pochwalić podległych mu policjantów.

„Dzięki ich uprzejmej i spokojnej rozmowie szybciej mogłyśmy wyjść z szoku i wstrząsu. (…) Dziękujemy wszystkim policjantom za ich trudną pracę i pomoc tym, którzy są w potrzebie”.

Źródło: KPP Kętrzyn

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. W Kętrzynie Policja jest OK #2674493 | 5.173.*.* 3 lut 2019 00:45

  Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie, ale Kętrzyńska Policja wydaje mi się bardzo kulturalna, albo ja tylko na takich natrafiam:)

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. JAREK #2673431 | 91.208.*.* 1 lut 2019 11:59

  Gratulacje Panowie!!!

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages