Czwartek, 24 września 2020. Imieniny Dory, Gerarda, Maryny

Kętrzyński szpital został bez dyrektora

2019-01-11 12:00:00 (ost. akt: 2019-01-11 11:19:33)
Jerzy Godlewski już po raz trzeci pożegnał się z tym stanowiskiem.

Jerzy Godlewski już po raz trzeci pożegnał się z tym stanowiskiem.

Autor zdjęcia: Marek Szymański

Jerzy Godlewski nie jest już dyrektorem Szpitala Powiatowego w Kętrzynie. Został odwołany ze swojego stanowiska 4 stycznia decyzją Zarządu Powiatu.

Do momentu wyłonienia nowego dyrektora, funkcję tę będzie sprawował dotychczasowy zastępca do spraw lecznictwa - Jan Fabczak. - Potrzebujemy w szpitalu nowego "otwarcia". Zarząd podjął taką decyzję, ponieważ przed szpitalem stoją nowe wyzwania i uważamy, że potrzebuje on większej dynamiki rozwojowej niż do tej pory - uzasadnia Michał Kochanowski, starosta.

Na najbliższej sesji Rady Powiatu ma być powołana Rada Społeczna Szpitala, a kolejnym etapem będzie powołanie komisji do przeprowadzenia konkursu na stanowisko dyrektora.

Jerzy Godlewski 26 marca 2018 przejął funkcję po swoim poprzedniku Krzysztofie Tytmanie. Dzielił wtedy pracę w szpitalu z funkcją prezesa Kętrzyńskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Oficjalnie stanowisko dyrektora objął 30 maja 2018 w wyniku ponownego ogłoszenia konkursu przez byłego starostę Jarosława Pieniaka. Wtedy też zrezygnował z pracy w miejskiej spółce, a jego miejsce tam zajął Andrzej Degórski.

Wojciech Caruk
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages