Piątek, 25 września 2020. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Światłoczuli fotografowie "poruszyli" jesień

2018-12-26 12:00:00 (ost. akt: 2018-12-27 11:32:00)
Młodzież zaprezentowała swoje spojrzenie na fotografię

Młodzież zaprezentowała swoje spojrzenie na fotografię

Autor zdjęcia: Wojciech Caruk

Kolory jesieni, spadające liście, dynamiczna zmiana pogody, wielobarwna pora roku - to było inspiracją dla członków koła fotograficznego „Światłoczuli".

Grupa prowadzona przez Jarosława Olejnika działa w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. W. Kętrzyńskiego w Kętrzynie. Tym razem młodzież jesienne kolory postanowiła wykorzystać do zabawy fotografią, w której wykorzystano przez wielu fotografów niepożądaną technikę było - poruszenie.

Dzięki wykonaniu przez młodych fotografów fascynujących, jesiennych zdjęć udało się zorganizować wystawę fotograficzną. Jej wernisaż odbył się w Powiatowym Domu Kultury "Czerwony Tulipan" w Kętrzynie. Na ten ważny wieczór przybyli znajomi, rodzice oraz inni goście. Dyrektor domu kultury, Marlena Szypulska przeprowadziła z młodymi artystami interesujący wywiad. Całe wydarzenie było dla nich dużym stresem, ale dzięki obecności Św. Mikołaja wszystko odbyło się w niezwykle miłej atmosferze. Doświadczeni fotografowie Andrzej Frankowski, Przemysław Koch i Wojciech Caruk udzielili początkującym fotografom wiele rad, które z pewnością wykorzystają. Po wystawie odbył się także koncert Magdaleny Łowkiel, dzięki której wszyscy mogli się odprężyć słuchając przepięknych utworów.

To był pierwszy wernisaż młodych fotografów. Mamy nadzieję, że nie ostatni. Już teraz wykonane prze nich zdjęcia zrobiły na gościach ogromne wrażenie. W końcu to czas czyni mistrza, a człowiek uczy się na błędach. Już teraz z niecierpliwością czekamy na kolejną wystawę, która mamy nadzieję, będzie jeszcze lepsza. Największe podziękowania należą się Jarosławowi Olejnikowi, który zadbał o każdy szczegół.

Uczniowie kółka fotograficznego "Światłoczuli": Goschorski Jakub, Kościelniak Paulina, Kościńska Patrycja, Krasowska Maria, Myszczyński Maciej, Skórka Filip, Soliwoda Katarzyna, Trapik Zuzanna, Wiszniewska Maja, Emilia Żyżyk.

zso/car


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknijPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages