Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Sukces uczniów "Jedynki" w ogólnopolskim konkursie

2018-12-03 11:56:04 (ost. akt: 2018-12-03 09:28:39)

Autor zdjęcia: archiwum SP 1 Kętrzyn

Praca konkursowa klasy 1b ze Szkoły Podstawowej nr 1 pod kierunkiem Sylwii Szymańskiej jako jedyna w Kętrzynie (wśród 14 w województwie) zdobyła wyróżnienie na tle prawie 5000 prac przyjętych w Ogólnopolskim Czytelniczym Konkursie Edukacyjnym „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”.

30 listopada w bibliotece szkolnej pierwszaki otrzymały długo wyczekiwane nagrody – miękkie poduszki Słodziaka Rysia. To nie tylko idealna maskotka do przytulania przy wieczornym czytaniu, ale też dzięki rzepowi pozwala na stworzenie pluszowego zwierzaka.

Warto wspomnieć również o innych klasach i nauczycielach, którzy ogromnie zaangażowali się w całą akcję. Udział w akcji brały klasy 1a, 1c, 1d, 2a, 2b, 2c, 2d, 3a oraz wychowawcy: Beata Borowska, Małgorzata Jalowska, Anna Racka, Agnieszka Dziemiańczyk, Renata Kliszewicz, Dorota Wilczak, Ewelina Konieczna, Dorota Gwarda. Koordynatorami projektu w szkole były nauczycielki szkolnej biblioteki: Agnieszka Trypucka i Aneta Duda.

Po raz kolejny udowodniliśmy w naszej szkole, że  głośne czytanie może być zabawą i przyjemnością. To świetny sposób, by rozbudzić wyobraźnię i zainteresowanie otaczającym światem.


Sylwia Szymańska

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages