Poniedziałek, 16 grudnia 2019. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Kreatywne warsztaty bożonarodzeniowe

2018-12-03 08:28:13 (ost. akt: 2018-12-03 08:54:42)

Autor zdjęcia: archiwum SP1 Kętrzyn

Dawno, dawno temu wraz z nadchodzącą Gwiazdką wszyscy zanurzali się w wirze przygotowań: własnoręcznie przygotowywano ozdoby i potrawy, strojono domy, wypiekano słodkości. Dzięki temu każdym świętom towarzyszyła aura niepowtarzalności.

Te nieco zapomniane przez lata zwyczaje wracają obecnie do łask, Dlatego uczniowie klasy 1 b ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kętrzynie wspólnie z rodzicami 29 listopada 2018r. spotkali się na świątecznych warsztatach, które zostały zorganizowane w ramach realizacji innowacji pedagogicznej realizowanej przez Agnieszkę Trypucką i Sylwię Szymańską „Czytanie kluczem do wielu sukcesów…”. W ramach warsztatów wykonali piękną bombkę techniką decoupage oraz bombkę z masy porcelanowej. Wszystkie prace 6 grudnia będzie można podziwiać na szkolnej choince.

Rodzinne warsztaty to wyjątkowy czas na wspólną zabawę i twórcze działanie. Pokazaliśmy dzieciom , że święta to nie tylko czas intensywnych porządków i zakupów, ale także wspólne tworzenie pełne ciepła i pozytywnych emocji.

Sylwia Szymańska

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages