Piątek, 7 sierpnia 2020. Imieniny Donaty, Olechny, Kajetana

MKS MOSiR Kętrzyn świętuje 10 - lecie

2018-11-26 16:15:48 (ost. akt: 2018-11-26 16:20:29)

Autor zdjęcia: archiwum MKS MOSiR Kętrzyn

W tym roku swoje 10. urodziny obchodzi klub MKS MOSiR Kętrzyn. W jaki więc najlepiej sposób obchodzić urodziny klubu sportowego jeśli nie na sportowo!

W czerwcu z tej okazji turniej zorganizowali piłkarze ręczni a ostatniej soboty urodziny świętowały najmłodsze zawodniczki naszego klubu z sekcji piłka siatkowa. Na zaproszenie klubu odpowiedziały kluby z Bartoszyc, Giżycka, Wydmin, Olsztyna, Wilkowa oraz z Sejn. Łącznie zagrały 24 drużyny w kategorii dwójek siatkarskich oraz 12 drużyn w kategorii trójek siatkarskich, w sumie 96 zawodniczek. Dziewczęta rywalizowały w 6 grupach każdy z każdym, a następnie rozegrały mecze o miejsca. Na zakończenie turnieju wszystkie zawodniczki otrzymały pamiątkowe medale, okolicznościowe koszulki oraz nagrody od sponsora turnieju Majonezy Kętrzyńskie oraz Kwartet – materiały budowlane. Dziękujemy również Pizzerii Cois w Kętrzynie za przygotowanie poczęstunku w postaci pizzy dla naszych zawodniczek. Najlepsze trzy drużyny w każdej kategorii otrzymały puchary. Zawodniczki kętrzyńskiego klubu z turnieju na turniej prezentują się coraz lepiej zajmując coraz wyższe miejsca.

Skład reprezentacji Kętrzyna: Aleksandra Czepułkowska, Amelia Towgin, Alisa Kashynceva, Julia Golińska, Daria Dymańska, Zofia Preweda, Julia Klepdło, Wiktoria Gagdzis, Marcelina Bałdyga, Aurelka Król, Joanna Radawiec, Hania Waszkiewicz, Amelia Muczyńska, Marysia Kaliszewska, Iga Fiordorowicz, Lena Jasiecka, Olga Mazurek, Ula Szajkowska, Wiktoria Zapałowska, Ola Pietrzyk, Zuzanna Użyczyn, Dorota Mikołaczyk, Amelia Wilczyńska, Nikola Barszcz, Natalia Wołosiuk, Amelia Florczak. Trenerami dziewcząt są: Wioletta Sosnowska i Agnieszka Preweda.

8 grudnia na obu halach w Kętrzynie rozstanie rozegrana pierwszy z turniejów KINDER + Sport. Zapraszamy mieszkańców Kętrzyna do kibicowania naszym zawodniczkom oraz do udziału w kiermaszu ciast z których dochód zostanie przeznaczony na wyjazd dziewcząt na kwietniowy turniej do Włoch.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages