Czwartek, 24 września 2020. Imieniny Dory, Gerarda, Maryny

Policjanci z Kętrzyna na podium Mistrzostw Polski

2018-11-19 15:14:54 (ost. akt: 2018-11-21 10:58:34)

Autor zdjęcia: archiwum policji

Już po raz czwarty w hali III Liceum Ogólnokształcącego imienia Dionizego Czachowskiego w Radomiu odbyły się Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Piłce Siatkowej. Policjanci reprezentujący Komendę Wojewódzką Policji w Olsztynie, po zaciętej walce zajęli III miejsce. W drużynie znaleźli się również mundurowi z kętrzyńskiej komendy.

Na parkiecie przez 2 dni rywalizowało 10 drużyn, a wśród nich funkcjonariusze służb mundurowych: Policji, Straży Pożarnej, Wojska, Służby Więziennej i Celnej. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy, z których dwa najlepsze zespoły awansowały do półfinałów, a następnie walczyły o podium. Wszystkie mecze były zacięte i pełne siatkarskich emocji, ale do walki o I miejsce na podium mogły stanąć tylko 2 teamy. Najlepsi okazali się zawodnicy z Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie, którzy w finale pokonali kolegów z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi. W walce o 3 miejsce lepsi okazali się reprezentanci Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, którzy po zaciętym pojedynku wygrali z kolegami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe koszulki, a najlepsze zespoły nagrody rzeczowe i finansowe.

Swoją wygraną olsztyńscy policjanci planują przekazać Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Już po raz kolejny drużyna olsztyńskich policjantów mogła liczyć na finansowe wsparcie Warmińsko-Mazurskiego Zarządu NSZZ Policjantów.

Całej policyjnej drużynie, w której skład weszli: Dariusz Ślęzak (Komenda Powiatowa Policji w Kętrzynie), Przemysław Polechoński (Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie), Mariusz Kozłowski (KPP w Lidzbarku Warmińskim) Radosław Warda (KPP w Kętrzynie) Andrzej Mankow (KMP w Olsztynie), Arkadiusz Bloch (Oddział Prewencji Policji w Olsztynie), Dariusz Kurmin (Oddział Prewencji Policji w Olsztynie), Dawid Wasiewicz (KMP w Olsztynie), Sebastian Zaremba (KMP w Olsztynie), Dawid Suski (KPP w Iławie), serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

ab/in

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages